بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

جوزف کراکستون

اشتراک‌گذاری

جوزف کراکستون

Joseph Crackstone

جوزف کراکستون - خانواده آدامز

جنسیت

مذکر

کلاس

عادی
زامبی/روح انتقام‌جو (احیا شده)

پیشه

بنیان‌گذار جریکو

وابسته به

زائران
خانواده گیتس

بستگان

آنسل گیتس (نواده)
گرت گیتس (نواده)

نمایش‌ها

بازیگر

ویلیام هیستون

جوزف کراکستون (Joseph Crackstone) جد لورل گیتس از قرن ۱۶۰۰ است. او زائری برجسته است که طردشدگان را تحقیر می‌کند. او گودی آدامز را متهم به جادوگری کرد و تصمیم به سوزاندن دخمه‌ای پر از طرد شده کرد. گودی فرار کرد و بعدا جوزف را کشت و سپس جسد او را در تابوتی قفل شده با خون بست.

در سریال ونزدی، او توسط تورن‌هیل از طریق خون دست ونزدی آدامز به زندگی بازگردانده شد. کراکستون پس از خنجر زدن به سینه ونزدی، به سوی قتل عام دانش آموزان مدرسه نورمور رفت. ونزدی پس از مشتعل کردن یک آبنمای سنگی، با شمشیر به تقابل او رفت و با او جنگید. در نهایت کراکستون شکست خورد و قلب سیاه او توسط ونزدی سوراخ شد و مرد.

بیوگرافی

در سال ۱۶۲۵، جوزف کراکستون یکی از زائران اصلی برای استعمار و سکونت در مکانی بود که امروزه تبدیل به مدرسه نورمور شده است. او در بین زائران جایگاه بالایی داشت. کراکستون به عنوان یک زائر، طردشدگان را تحقیر می‌کرد و زائران را به یک راهپیمایی وحشیانه و کشنده هدایت می‌کرد. او و پیروان او، افراد طرد شده را در دخمه‌ای حبس می‌کردند و آن را می‌سوزانند.

او در جریکو به عنوان یک پیشگام مشهور است و به دلیل اقدامش در آبادانی آنجا مورد ستایش قرار دارد. در این شهر مکانی به نام پیلگریم ورلد به افتخار او ساخته شده است و مجسمه جوزف در آنجا نصب شده است.

او از اجداد خانواده گیتس است.

او بعدها توسط لورل احیا شد تا بتواند جنگ صلیبی خود را علیه طردشدگان از سر بگیرد. اگرچه او در ابتدا از نواده‌ی خود سپاسگزار بود و مشتاق بود که او هم ملحق شود، اما زمانی که آن‌ها به نورمور رسیدند، کراکستون از لورل خسته شد و او را تهدید کرد تا برود. او تلاش کرد تا مدرسه را به آتش بکشد اما در نهایت توسط ونزدی آدامز (از نوادگان گودی آدامز) با ضربه چاقو به قلبش شکست خورد و برای همیشه از بین رفت.

صفحات دیگر