بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تایلر گالپین

اشتراک‌گذاری

تایلر گالپین

Tyler Galpin

تایلر گالپین - خانواده آدامز

جنسیت

مذکر

کلاس

پیشه

باریستا (قبلا)

وابسته به

ودروین (قبلا)

بستگان

فرانسوس گالپین (مادر، مرده)

دوستان

لوکاس واکر (قبلا)
جونا (قبلا)
کارتر (قبلا)

دشمنان

ایند سینکلر (فرم گرگ)

نمایش‌ها

بازیگر

هانتر دوهن

تایلر گالپین (Tyler Galpin) پسر کلانتر داناون گالپین است. او ساکن جریکو است، جایی که یک دوستی غیرمنتظره بین او و ونزدی آدامز شکل گرفت. او در روابط با پدرش دچار چالش است، و به عنوان یک هاید شناخته می‌شود.

بیوگرافی

تایلر اولین بار در کافه وتروین (Weathervane) با ونزدی ملاقات کرد، جایی که ونزدی به او برای تعمیر دستگاه اسپرسوساز کمک کرد. از آن زمان یک دوستی نامحتمل بین آن‌ها شکل گرفت و این دو اغلب یکدیگر را می‌دیدند. ونزدی در جشنواره برداشت تلاش کرد تا با کمک تایلر از جریکو و مدرسه نورمور فرار کند، اما لاریسا ویمز مانع آن شد. در مقطعی تایلر و ونزدی در پارکی حضور داشتند و در آنجا با با روان لاسلو روبرو شدند که در حال فرار بود که ونزدی او را تعقیب کرد. کمی بعد تایلر به یک هاید تبدیل شد و جان ونزدی را از دست روان که قصد کشتن او را داشت نجات می دهد و او را تکه تکه کرد. سپس او به سمت جنگل فرار کرد. تایلر در ابتدا به عنوان یک معشوقه برای ونزدی در نظر گرفته می‌شد اما بعدا به عنوان یک آنتاگونیست معرفی شد و ونزدی تجسمی از او را مشاهده کرد که نشان می‌داد او یک هاید است. طبیعت هاید او توسط خانم تورن‌هیل کنترل می‌شد و او ابزار هدف‌های شرورانه تورن‌هیل بود.

شخصیت

تایلر یک نوجوان ملایم و بی ادعا است که با شهر کوچکش سازگار است، اگرچه از حضور در این شهر نارضایتی است و زندگی در خارج از آن را می‌پسندد. او شخصا نگاه بدی نسبت به طردشدگان ندارد. او به راحتی رنجیده نمی‌شود اما گاهی نوعی سردرگمی در او دیده می‌شود. رابطه او با پدرش همیشه به خاطر مادر مرحومش غیرصمیمی بوده است. زمانی که او تحت دستکاری مرلین تورن‌هیل قرار گرفتن و تابع کوکتل‌های گیاهی او شد، ناخودآگاه او به عنوان یک هید قدرت بیشتری پیدا کرد. او در نهایت طبیعتی سادیستی پیدا کرد که تشنه سلطه و خشونت بر دیگران بود. هرگز مشخص نشد که تایلر از نقش آفرینی در نقشه‌ی بزرگ تورن‌هیل لذت می‌برد یا از آن متنفر بود، اما او از آسیب‌های ناشی از نقش خود لذت می‌برد، به‌ ویژه این موضوع در مورد ونزدی پررنگ بود.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

دگرگونی: تایلر یک هاید است و می‌تواند به هیولایی با چنگال‌های بلند، دندان‌های تیز و قدرت بسیار تبدیل شود. او در ابتدا کنترل اندکی روی دگرگونی‌های خود داشت اما در طول زمان هوشیاری بیشتری در دگرگونی خود پیدا کرد.

صفحات دیگر