ویکی ویچر

فرینجیلا ویگو

اشتراک‌گذاری

فرینجیلا ویگو

Fringilla Vigo

فرینجیلا ویگو - ویچر

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

ملیت

توسن

پیشه

جادوگر

قابلیت‌ها

جادوی توهم

بستگان

آرتوریوس ویگو (عمو)
آنا هنریتا (دختر عمو)
سیلویا آنا (دختر عمو)
لوکرتیا ویگو (نسبت نامشخص)

نمایش‌ها

کتاب‌ها:
بازی‌ها:
سایر:
The Witcher (سریال نتفلیکس)

فرینجیلا ویگو (Fringilla Vigo) یک ساحره نیلفگاردی و عضوی از کلبه ساحره‌ها بود. او همچنین دومین دخترعموی آنا هنریتا از توسن بود. فرینجیلا در زمان اولین جنگ شمالی در نبرد سادن هیل برای نیلفگارد مبارزه کرد و در آنجا ینفیر که در جبهه‌ی مقابل بود را کور کرد.

زمانی که گرالت و تیم او به توسن رسیدند، فرینجیلا یک رابطه رمانتیک را با گرالت شکل داد و هر کاری که توانش بود انجام داد تا او را از ترک کردن قلعه باز دارد. در حالی که ویچر نسبت به فرینجیلا احساس پیدا کرده بود اما هرگز قادر نبود ینفیر را از سرش بیرون کند و حتی در مقاطعی به جای نام فرینجیلا نام ینفر را به زبان می‌آورد.

پیشینه

فرینجیلا در نیلفگارد به واسطه‌ی آسیر وار آناهید شانس عضویت در کلبه ساحره‌ها را پیدا کرد. این دو ساحره‌ی جنوبی پیش از آماده شدن برای ملاقات با اعضای کلبه در مورد رویدادهای دربار نیلفگارد بحث کردند.

این دو به موتکالوو تلپورت شدند و در آنجا با سایر اعضای کلبه دیدار کردند. در آنجا ینفر با دیدن فرینجیلا بلافاصله او را شناخت، چرا که آن‌ها در نبرد سادن هیل در جبهه‌های مخالف بودند. فرینجیلا از فرصت استفاده کرد و در مقطعی با ینفر دیدار کرد. او با دانستن این موضوع که ینیفر قصد فرار و گرفتن سیری را دارد، با نکاتی او را برای دور زدن حصار غیرقابل نفوذ مومنتکالوو راهنمایی کرد.