ویکی ویچر

فلیپ استرنجر

اشتراک‌گذاری

فلیپ استرنجر

Phillip Strenger

فلیپ استرنجر - ویچر

نام مستعار

بلودی بارون

ملیت

عنوان

  • لرد ولن (به گفته‌ی خود)
  • بارون Crow’s Perch (به گفته‌ی خود)

پیشه

سرباز

وابسته به

بستگان

  • آنا استرنجر
  • تامارا استرنجر (دختر)
  • دا (دختر متولد نشده)

فلیپ استرنجر (Phillip Strenger) که معمولا با نام بلودی بارون شناخته می‌شود، یک بارون خود-خوانده و مستقر در ولن بود. پس از این که مالک قبلی Crow’s Perch یعنی وسراد به جزیره فایک فرار کرد، بلودی بارون به همراه خانواده‌اش به خاطر تهدید ارتش‌هایی که در نزدیک شدن بودند ساکن این مکان شدند.

پیشینه

فلیپ در طول زندگی‌اش در چنیدن جنگ برای تمریا مبارزه کرده بود. او در زمان نبرد یک نیزه به کتفش خورد و توسط آنا پرستاری شد. زمانی که بهبود یافت او از آنا درخواست ازدواج کرد و مدتی پس از ازدواج آن‌ها دخترشان به نام تامارا به دنیا آمد. مدت کوتاهی پس از تولد او، فلیپ برای مبارزه در جنگ دیگری به سیداریس رفت، و این بار او به پادشاه ایتین در جبهه‌ی پادشاه فالتست کمک می‌کرد. او در مقاطع کوتاهی که در خانه بود مشروبات الکی مصرف می‌کرد و همین موضوع باعث وابستگی او به این نوشیدنی‌ها شد.

چند سال بعد وقتی فلیپ یک روز به خانه بازگشت یادداشتی را از آنا یافت که نشان از بی‌علاقگی به او داشت. او به همراه دخترش فلیپ را ترک کرده بود تا با مردی به نام ایون زندگی کند. فلیپ سعی کرد آن‌ها را بازگرداند اما ایون را در مقابل خود دید و اوضاع طوری پیش رفت که فلیپ این مرد را کشت. آنا که از اقدام فیلیپ ناراحت بود شروع به فریاد زدن و چنگ زدن به او کرد و حتی سعی کرد با چاقویی به او ضربه بزند. فیلیپ که نمی‌دانست چه کار کند آنا را مورد ضرب و شتم قرار داد و این رویداد باعث شد تا رابطه‌ی آن‌ها به کل متحول شود.