ریموند کنی

کلارا لیل

Clara Lille

ریموند کنی - Watch Dogs

نام مستعار

تی-بون

تاریخ تولد

۱۸ جولای ۱۹۶۱

ملیت

آمریکایی

وابسته به

بلوم(قبلا)
ctOS (قبلا)
رز واشنگتن (قبلا)
کلارا لیل(قبلا)
ایدن پیرس
مارکوس هالووی
ددسک

پیشه

مهندس نرم‌افزار (قبلا)
هکتیویست
جوشکار

نمایش در

Watch Dogs
Watch Dogs: Bad Blood
Watch Dogs 2

صداگذار

جان تنچ

ریموند کنی (Raymond Kenney) که همچنین با نام تی-بون گردی شناخته می‌شود، شخصیتی محوری در بازی Watch Dogs و شخصیت اصلی Watch Dogs: Bad Blood است. او همچنین به عنوان یک شخصیت جانبی در Watch Dogs 2 حضور دارد.

پیش‌زمینه

ریموند در تازیخ ۱۸ جولای ۱۹۶۱ متولد شد، و در دوران جوانی تبدیل به یکی از مهندسان نرم‌افزاری برای ساخت ctOS شد. به همین سبب او اطلاعات گسترده‌ای از این سیستم دارد. کنی افشاگر شرکت بلوم بود، و یک امپلنت درون سر او کاشته شده بود که نزدیک بودن او را به ctOS هشدار می‌داد. او سرانجام از نقش خود در ساخت این سیستم پشیمان شد، چرا که پی برده بود این سیستم باعث می‌شود تا شرکت‌های بزرگ و دولت‌ها کنترل بیشتری روی مردم داشته باشند.

کنی همچنین نسبت به فعالیت‌های بلوم دچار ترس و تردید شده بود. او اندیشه‌های خود درباره ctOS را در قالب چند لاگ صوتی ضبط کرد و آن‌ها را در سیستم کامپیوتری محل کار خود ذخیره کرد. کنی آشکارا در مقابل بلوم و شبکه ctOS قرار گرفت و با هک کردن این سیستم که منجر به خاموشی ۲۰۰۳ شد، تلاش کرد تا خطرات متکی بودن به یک سیستم را نشان دهد.

این خاموشی باعث مرگ تصادفی یازده نفر از مردم شد و از این رو کنی احساس گناه زیادی می‌کرد. او سعی کرد از آن پس از شناسایی شدن توسط بلوم دوری کند و نام مستعار تی-بون را روی خود گذاشت. این اتفاقات باعث شد تا او از لحاظ روانی دچار مشکل شود و رو به مصرف الکل بیاورد. با این حال این خاموشی گسترده باعث شد تا او توسط مخالفان بلوم از جمله ددسک مورد احترام قرار گیرد و در جامعه هکرها شناخته شود.