ویکی توکیو ریونجرز

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شینیچیرو سانو

اشتراک‌گذاری

شینیچیرو سانو

Shinichiro Sano

شینیچیرو سانو - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

佐野真一郎

نام رماجی

سانو شینیچیرو

جایگاه

رهبر سابق و بنیان‌گذار اژدهای سیاه

جنسیت

مذکر

تولد

۱ آگوست ۱۹۸۰

سن

۲۳
۳۶ (۲۰۱۷)

بستگان

ایزانا کوروکاوا (برادرخوانده)
اما سانو (خواهر ناتنی)
پدربزرگی بی‌نام

وابسته به

اولین نمایش

چپتر ۴۴ (مانگا)
قسمت ۱۶ (انیمه)

صداپیشه

ماسایا ماتسوکازه

شینیچیرو سانو (Shinichiro Sano) رهبر و بنیان‌گذار نسل اول اژدهای سیاه بود. او برادر بزرگ مایکی و اما سانو و برادرخوانده ایزانا کورکاوا بود.

شخصیت

شینیچیرو یک بزهکار بدنام و با شهرت بی‌نظیر بود که احترام بسیاری از بزهکاران، چه در باند خود و چه در میان گروه‌های رقیب را به خود جلب کرد. اگرچه او یک مبارز وحشتناک بود، اما شخصیتی دلسوز و طبیعتی متواضعانه داشت که این موضوع وفاداری بسیاری از بزهکاران را به همراه داشت.

در نتیجه‌ی همین وضعیت، مغازه‌ی موتور فروشی او به مکانی تبدیل شده بود که خلافکاران آزادانه در آنجا جمع می‌شدند و همه به شینیچیرو احترام می‌گذاشتند.

شینیچیرو فردی مهربان بود که می‌توانست مراقب دیگران باشد، به ویژه خانواده‌اش که آن را بسیار دوست داشت و به خواهران و برادران کوچک خود در مورد بزهکاری، مُد، موتورها و سایر موارد آموزش می‌داد.

تاریخچه

شینیچیرو بزرگترین برادر در خانواده سانو، و قهرمان تمام خواهر و برادرهای کوچک خود شامل مایکی، ایزانا و اما بود. او فردی کاریزماتیک و همدل بود. او در دنیای خلافکاران ژاپن به عنوان بنیان‌گذار باند اژدهای سیاه بسیار مورد احترام بود.

شینیچیرو با قلب متواضع خود هدایت اژدهای سیاه را بر عهده داشت و با احترام قابل توجهی برخورد شد. او با وجود آن که یک مبارز ضعیف بود، با کاریزمای فوق العاده‌ی خود اژدهای سیاه را هدایت می‌کرد. حتی سال‌ها پس از مرگ او، نسل‌های بعدی هنوز احترام زیادی برای او قائل بودند.

در کنار باندها، او از کار با موتورسیکلت نیز لذت می‌برد و اغلب در گاراژ خود مشغول به کار بود. گاراژی که او در آن کار می‌کرد، به محلی برای استراحت اعضای گروهش تبدیل شده بود. دارایی ارزشمند او موتورسیکلتی بود که بعدا به مایکی رسید.

مرگ شینیچیرو در ۱۳ آگوست ۲۰۰۳ اتفاق افتاد. باجی و کازوتورا برای سرقت موتوری برای هدیه دادن به مایکی وارد مغازه شینیچیرو شدند، اما در حین انجام این کار، شینیچیرو باجی را گرفتار کرد. کازوتورا که نمی‌دانست شینیچیرو کیست، برای نجات باجی با ضربه‌ای به سر شینیچیرو او را کشت. او در آن زمان ۲۳ ساله بود.

حتی پس از مرگ او، مردم همچنان چشم به راه او بودند و از او تجلیل می‌کردند. اگرچه او قبل از وقایع داستان درگذشته بود، اما شینیچیرو همچنان بر انگیزه‌های چندین شخصیت اصلی مجموعه تاثیرگذار بود.

صفحات دیگر