ویکی توکیو ریونجرز

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ران هایتانی

اشتراک‌گذاری

ران هایتانی

Ran Haitani

ران هایتانی - توکیو ریونجرز

نام ژاپنی

灰谷 蘭

جایگاه

کاپیتان نیروی ویژه حمله کانتو مانجی
جهار پادشاه آسمانی تنجیکو (قبلا)
مجری بونتن (قبلا)
دومین جایگاه روکوهارا تاندای (قبلا)

پیشه

عضو باند (قبلا)
مالک باشگاه

جنسیت

مذکر

تولد

۱۹۸۷

سن

۱۸ (۲۰۰۵)
۲۱ (۲۰۰۸)
۳۱ (۲۰۱۸)

بستگان

ریندو هایتانی (برادر کوچکتر)

وابسته به

بونتن (خط زمانی جایگزین)
تنجیکو (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۵۱ (مانگا)
قسمت ۱۸ (انیمه)

صداپیشه

دایسوکه نامیکاوا

ران هایتانی (Ran Haitani) کاپیتان نیروی ویژه حمله از باند کانتو مانجی است. او بخشی از نسل S-62 و یکی بنیان‌گذاران تنجیکو بود، و دوسال پس از آن به عضو شماره ۲ باند روکوهارا تاندای تبدیل شد. در یک خط زمانی جایگزین او تبدیل به مجری باند بونتن شد.

شخصیت

ران اغلب رفتاری آرام و لبخندی ملایم را بر لب دارد. او معتقد است که خودش و برادر کوچکش ریندو هایتانی به هیچ تیمی احتیاج ندارند، و او عزم زیادی در فرمانروایی بر روپونگی دارد. ران همچنین گاهی اوقات می‌تواند به فردی مزاحم و تمسخرآمیز تبدیل شود. او وقتی از حریف خود تقاضای بخشش می‌کند، از ابراز همدردی کاذب لذت می‌برد. در هنگام درگیری‌ها او بسیار خشن است و گاهی اوقات از سلاح‌هایی مثل باتوم فلزی یا آجر برای ضربات بی‌رحمانه به حریفش استفاده می‌کند. او همچنین تمایل دارد که در مواردی که خودش و برادرش درگیر کاری هستند، توجهات را به خود جلب کند.

ران به برادر کوچک خود اهمیت زیادی می‌دهد و پس از مجروح شدن او بسیار نگران و عصبانی می‌شود، و اغلب او را در هنگام درگیری‌های مشترک تشویق می‌کند. با وجود خلافکار بودن، او هنوز فردی بسیار محترم است و اشاره شده که ایزانا کوروکاوا و هیتو کاکوچو را تحسین می‌کند.

تاریخچه

ران و برادرش از اعضای باندی بدنام در روپونگی بودند. هنگامی که برادران هایتانی هنوز در سن ۱۳ ساله بودند، رهبر و معاون تیم روپونگی کیوگوکو، که بزرگترین تیم آن زمان در توکیو بود، تصمیم گرفتند تا با برادران هایتانی مبارزه کنند. این رویداد با عنوان «نبرد خاکسترهای روپونگی» شناخته شد. ران خیلی راحت بر رهبر این گروه چیره شد و بلافاصله به سوی حریف برادر کوچکش که معاون تیم بود رفت. هنگامی که برادرش ریندو مفاصل معاون را قفل کرد، ران ضرباتی را به صورت حریف زد. معاون به شدت مجروح شد و به بيمارستان منتقل شد، اما متاسفانه جان خود را از دست داد. پس از آن برادران هایتانی حتی بدون تیم بر کل منطقه روپونگی فرمانروایی کردند. آن‌ها سرانجام به دلیل جنایتی که مرتکب شده بودند به زندان نوجوانان منتقل شدند و در آنجا با سایر اعضای نسل S-62 دیدار کردند.

صفحات دیگر