بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کلیکر

اشتراک‌گذاری

کلیکر

Clicker

کلیکر - The Last of Us

نام دیگر

مبتلا شده سطح سه

نمایش‌ها

The Last of Us
The Last of Us: Left Behind
The Last of Us Part II

کلیکرها (Clickers) سومین مرحله از افراد مبتلا شده هستند. افراد پس از ابتلا به عفونت مغزی کوردیسپس تقریبا یک سال طول می‌کشد تا به این مرحله از عفونت برسند. آن‌ها به مدت طولانی در معرض این قارچ قرار گرفته‌اند و قدرت‌شان به طور قابل توجهی از انسان معمولی بیشتر است.

خصوصیات

کلیکرها نسبت به رانرها و استاکرها کمتر شبیه به انسان هستند. چهره‌ی آن‌ها توسط قارچ کاملا در هم رفته و زخمی است و قارچ‌ها در مغزهای عفونی‌شان رشد کرده است. در این مرحله لباس‌های میزبان پاره شده و از بین رفته است. پوست آن‌ها پوشیده از کپک‌ها و قارچ‌ها است که در تاریکی می‌درخشند. مهم‌تر از همه، چشم‌های کلیکرها به دلیل رشد پیشرفته قارچ‌ها از حدقه بیرون زده است و آن‌ها کاملا نابینا هستند.

کلیکرها برای جبران نابینایی‌شان با تولید صداهای پی در پی پژواک‌یابی که از همین رو کلیکر نامیده می‌شوند. تشکیل لایه‌های قارچی روی سر آن‌ها برای زنده نگه داشتن میزبان و محافظت از مغزشان است. در واقع، شلیک مستقیم به سر با سلاح قدرتمندی مانند هفت تیر، تنها بخشی از قارچ را می‌شکند و به مغز کلیکر آسیبی نمی‌رساند. این امر آن‌ها را کشنده‌تر می‌کند اما به بهای نابینایی کامل‌شان تمام شده است.

آن‌ها مانند رانرها گاهی اوقات ممکن است منفعل و در حالت خمیده بایستند. در صورت تحریک شدن آن‌ها شروع به پرسه زدن و جستجوی اطراف برای یافتن عامل استرس‌زا می‌کنند. کلیکرها همچنین به‌طور نامنظم حرکت می‌کنند و اغلب هنگام راه رفتن منفعلانه در اطراف به‌طور ناشیانه تلو تلو می‌خورند.

کلیکرها بسیار خطرناک‌تر و تهاجمی‌تر از رانرها و استالکرها هستند و از قدرت بیشتری برخوردارند.

آن‌ها همچنین دارای هوش بالایی هستند و با شنیدن صدای طعمه، هرگز منطقه‌ای را ترک نمی‌کنند و دائما هر گوشه و کناری را بررسی می‌کنند تا منبع صدا را پیدا کنند. با این حال، پژواک آن‌ها در مقایسه با موجوداتی مانند خفاش‌ها خام است، زیرا آن‌ها متوجه زنده بودن یا حرکت چیزی نمی‌شوند، مگر اینکه مستقیما در مقابل‌شان باشد.

هنگامی که یک کلیکر تحریک می‌شود، بلافاصله وارد یک «حالت دیوانه» می‌شود و به طور تهاجمی بازوهای خود را تکان می‌دهد و «غرش می‌کند». در این مرحله، اگر یک بازمانده توسط یک کلیکر «شناسایی» شود، کلیکر به صورت او حمله‌ور می‌شود و با شلیک کردن به سمتش شانه خالی نمی‌کند، مگر اینکه بازیکن از گلوله‌های پرقدرت استفاده کند.

صفحات دیگر