بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سارا (Sarah)

اشتراک‌گذاری

سارا

Sarah

سارا (Sarah) The Last of Us

نام‌های دیگر

تولد

۲۰۰۱

سن

۱۲

مرگ

۲۷ سپتامبر ۲۰۱۳
آستین، تگزاس، ایالات متحده

دلیل مرگ

جراحت ناشی از شلیک سرباز یو.اس.

پیشه

دانش‌آموز، بازیکن فوتبال

بستگان

سکونت

آستین، تگزاس، ایالات متحده

حضور در

The Last of Us

سارا (Sarah) یک شخصیت جانبی و قابل بازی در The Last of Us است. او پیش از شیوع آلودگی قارچی مغزی، دختر ۱۲ ساله جوئل بود.

صداگذاری شخصیت سارا توسط هنا هایز انجام شده است.

پیش‌زمینه

از گذشته سارا پیش از شیوع چیز زیادی در دست نیست، جز این که او یک زندگی عادی را به همراه پدرش جوئل در آستین تگزاس داشته است. بنا بر عکس‌های خانه‌ی آن‌ها، سارا عضو یک تیم فوتبال بود و یک جایزه‌ی فردی را در این زمینه به دست آورده بود. او از پیاده‌روی و اسکیت‌بوردینگ در کنار پدرش لذت می‌برد. مشخص نیست که چه اتفاقی برای مادر او افتاده است.

رویدادهای The Last of Us

در شبی که سارا و جوئل متوجه شیوع آلودگی شدند، آن‌ها به همراه عموی سارا یعنی تامی به وسیله‌ی خودرویی سعی کردند تا خود را به نقطه‌ای امن برسانند. با این حال خودروی آن‌ها دچار تصادفی شد و پای سارا زخمی شد. جوئل دخترش را بغل کرد و تامی نیز از آن‌ها در مقابل آلوده شدگان محافظت کرد. در نقطه‌ای آن‌ها از تامی جدا شدند و به سمت بزرگراه رفتند.

در نزدیکی بزرگراه، آن دو با یک آلوده شده روبرو شدند که با دخالت به موقع یک سرباز نجات پیدا کردند. با این حال سرباز از طریق ارتباط رادیویی دستور گرفت تا به آن‌ها نیز شلیک کند و با شروع شلیک جوئل که نمی‌دانست چه کاری انجام دهد سعی کرد کاور بگیرد. لحظه‌ای بعد تامی با شلیک گلوله‌ای سرباز را از پای درآورد اما کمی بعد مشخص شد که یکی از گلوله‌ها به سارا برخورد کرده است. سارا به خاطر جراحت و خون‌ریزی در آغوش پدرش جان داد.

مرگ سارا تاثیر بسیاری روی جوئل داشت و او حتی پس از بیست سال نیز نتوانسته بود با مرگ دخترش کنار آید. جوئل در این سال‌ها همچنان ساعتی که سارا به او بود را به دست می‌کرد، با جود این که این ساعت شکسته بود.

صفحات دیگر