بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تس سرووپولوس

اشتراک‌گذاری

تس سرووپولوس

Tess Servopoulos

تس سرووپولوس - The Last of Us

جنسبت

مونث

پیشه

قاچاقچی

وابسته به

قاچاقچیان

سکونت

بوستون، ماساچوست

نمایش‌ها

The Last of Us
The Last of Us: One Night Live

صداپیشه

آنی ورشینگ

ترسا تس سرووپولوس (Theresa "Tess" Servopoulos) شخصیتی جانبی در The Last of Us است. او یک بازمانده سرسخت بود که به مدت طولانی شریک جول میلر بود. این دو زندگی به قاچاقی در بوستن زندگی می‌کردند و با بازماندگان خارج از شهر مبادله می‌کردند. او همانند جول و الی به فلسفه‌ی «بخور تا خورده نشی» پایبند است.

پیش‌زمینه

پس از شیوع عفونت مغزی کوردیسپس، تس به یک قاچاقچی در منطقه قرنطینه بوستون تبدیل شد و در منطقه ۴ زندگی می‌کرد. در آنجا او با جوئل ملاقات کرد و آن دو شریک شدند. تس مغز عملیات‌های آن‌ها بود و جول نقش بازو را بازی می‌کرد. به تدریج این دو به هم نزدیکتر شدند و تس حتی با محبت جول را «تگزاس» خطاب کرد و آن دو در طول ماموریت‌های خود با یکدیگر معاشقه داشتند و در دنیای پس از همه‌گیری به شدت به یکدیگر متکی بودند. تس با داشتن رابط‌هایی که در دنیای دنیای زیرزمینی بوستون و بی‌قاعده و قانون بودن آن باعث شد تا او و جوئل شهرت بی‌رحمانه‌ای به دست آوردند، به طوری که همکاران آن‌ها (از جمله رونی) در منطقه قرنطینه تلاش نکردند تا از آنها عبور کنند.

در تابستان ۲۰۳۳، تس و جوئل یک بازمانده تنها به نام بیل که در لینکلن زندگی می‌کرد، آشنا شدند. بیل برای این دو منابع را تامین می‌کرد و آن‌ها قاچاق به منطقه قرنطینه را انجام می‌دادند.

صفحات دیگر