درخت جهان

درخت جهان

World Tree

درخت جهان هنر شمشیر زنی آنلاین

واقعیت مجازی

الف‌هایم آنلاین

موقعیت

الن

اولین نمایش

جلد ۳ (رمان)
قسمت ۱۶ (انیمه)

درخت جهان (World Tree) که در الف‌هایم آنلاین با نام ایگدراسیل شناخته می‌شود، یک درخت عظیم‌الجثه در مرکز سرزمین الف‌هایم است.

تاریخچه

آرک فری دنس

کیریتو دو مرتبه برای نجات دادن آسونا از درخت جهان بالا رفت. او اولین بار برای رسیدن به دروازه‌ی بالایی درخت سعی کرد به تنهایی شوالیه‌های نگهبان را شکست دهد اما تعداد نامحدودی از شوالیه‌ها بر او غلبه کردند و قبل از رسیدن به بالای درخت کشته شد.

دومین بار او با کمک لیفا و ریکان اقدام به این کار کرد. با این حال نقشه‌ی آن‌ها به واسطه‌ی الگوریتم جدید شوالیه‌های نگهبان با شکست مواجه شد. ریکان در هنگام نبرد خود را با استفاده از یک جادو قربانی کرد تا تعداد عظیمی از شوالیه‌ها را نابود کند. با این حال این کافی نبود، در مقطعی گروه‌هایی مهاجم از نژاد سلف و کت سیت سر رسیدند و این شانس را به کیریتو دادند که به دروازه‌ی بالایی برسد.

زمانی که کیریتو به دروازه رسید او هیچ راهی را برای ورود به آن نیافت. یوکی به این نتیجه رسید که این دروازه قرار نیست توسط بازیکن باز شود و توسط کدهای ادمین بسته شده است. کیریتو سپس به یاد کارت ادمین آسونا افتاد که از قفس او افتاده بود و به این ترتیب از یویی خواست تا از کد روی کارت استفاده کند. یویی موفق به باز کردن دروازه شد و این دو به ناحیه‌ای در بالای درخت جهان تلپورت شدند. کیریتو در آنجا پی برد که شایعه‌ی شهر افسانه‌ای در بالای درخت جهان وجود ندارد.

کالیبر

بعد از این که اکس‌کالیبر از پایه‌ی تریم‌هایم خارج شد، ریشه‌های درخت جهان با سرعت خارق‌العاده‌ای شروع به رشد دوباره کرد. با بازسازی درخت جهان سرزمین یوتون‌هایم نیز دوباره طی لحظاتی رشد مجدد کرد و زمین‌های خشک دوباره شکوفایی خود را به دست آوردند.