بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یور فورجر

اشتراک‌گذاری

یور فورجر

Yor Forger

یور فورجر - SPY x FAMILY

نام مستعار

یور برایر
پرنسس تیغ

جنسیت

مونث

سن

۲۷

وابسته به

پیشه

منشی تالار شهر (عمومی)
قاتل (مخفی)

بستگان

یوری برایر (برادر)
آنیا فورجر (دخترخوانده)
باند فورجر (حیوان خانگی)

اولین نمایش

چپتر ۲ (مانگا)
قسمت ۲ (انیمه)

صداپیشه

سائوری هایامی

یور فورجر (Yor Forger) با نام خانوادگی پدری برایر، شخصیت سوم مجموعه SPY x FAMILY است. در حالی که او به عنوان یک منشی معمولی در تالار شهر برلینت کار می‌کند، اما او همچنین یک هویت مخفی دارد که عنوان یک قاتل گاردن با نام مستعار «پرنسس تیغ» فعالیت می‌کند.

او و لوید فورجر برای اهدافی جداگانه با یکدیگر ازدواج کردند و یور تبدیل به مادرخوانده آنیا فورجر شد.

شخصیت

یور در ابتدا به عنوان فردی کناره‌گیر و بی‌تفاوت ظاهر شد، به خصوص این موضوع در مورد تعامل او با همکارانش نمایان بود. او از شرکت کردن در شایعه‌پراکنی و مکالمات همکارانش دوری می‌کرد و یکی از همکارانش به نام کامیلا حتی او را همانند یک ربات خطاب کرد. بعد از این که یور جزئی از خانواده لوید و آنیا شد، او بیشتر تعامل کرد و مکالماتی را با همکاران خود داشت و برای این که همسر بهتری باشد از آن‌ها سوال می‌کرد.

یور به خاطر آموزش و حرفه‌اش به عنوان یک قاتل به طور مرتب وسوسه می‌شود تا مشکلات خودش را با استفاده از قتل حل کند. برای مثال او پس از یک تهدید توسط کامیلا در یک مهمانی برای لو رفتن دروغش به این فکر افتاد که همه افراد حاضر در مهمانی را بکشد.

یور در مورد خودش و قابلیت‌هایش نامطمئن است و باور دارد که در هیچ چیز به جز کشتن یا تمیزکاری خوب نیست، و به طور مرتب به این موضوع فکر می‌کند که همسر یا مادر خوبی نباشد. بعد یک مصاحبه در آکادمی ایدن او سعی کرد با پخت و پز، بیشتر شبیه به یک مادر معمولی برای آنیا باشد.

او فردی بسیار زودباور است به طوری که لوید با دروغ‌های مسخره به راحتی هویت خودش را از او پنهان می‌کند.

تاریخچه

یور و برادر کوچکترش یوری در نیلسبرگ شرقی بزرگ شدند. یور که در سنین جوانی یتیم شده بود، در گاردن استخدام شد و در آنجا به عنوان یک قاتل شروع به کار کرد تا از نظر مالی برادرش را تامین کند. او که می‌خواست برادرش بدون نگرانی زندگی کند، از حقوق خود برای خرید کتاب‌های آموزشی یا خوراکی برای او استفاده می‌کرد.

یور تحت نام رمز «پرنسس تیغ» به شغل ترور خود ادامه داد تا اینکه به عنوان یک دیپلمات در وزارت امور خارجه استخدام شد. پس از آن، او به طور قراردادی به کار قبلی خود ادامه داد. قبل از مشغول شدن در تالار شهر برلینت، او یک «ماساژور» بود که در واقع اصطلاحی برای کار ترور او بود.

توانایی‌ها و مهارت‌ها

  • قدرت فیزیکی: با وجود لاغر بودن اما یور دارای توانایی‌های فیزیکی فرا انسانی است. او قادر است به راحتی جمجمه انسان را با سلاح خود سوراخ کند و با قدرت خالص خود می‌تواند افراد را به راحتی خرد کند.
  • سرعت و واکنش بالا: او با وجود پوشیدن کفش‌های پاشنه-بلند قادر به پریش و فرود در ارتفاع بالا است.
  • پایداری و استقامت: او با وجود تیر خوردن به پایش قادر است به طور عادی حرکت کند. او در نبرد علیه پرنسس لورلی قادر شد ۲۲ قاتل را بی‌وقفه بکشد و تنها دچار باد کردن انگشت شد.
  • تمیزکاری: او تبحر بالایی در تمیزکاری بعد از ترورهایش دارد. این توانایی در خانه‌داری نیز به او کمک می‌کند تا خانه بدون لکه بماند.
  • هوشمندی و بینش: اگرچه یور به اندازه لوید باهوش نیست اما او اطلاعاتی در مورد نقاط ضعف بدن دارد که در مقابله با افراد به او کمک می‌کند. او همچنین به بینش بالایی دارد به طوری که در مقطعی نگاه خیره‌ی استادان را حس کرد اما به منشا آن شک نکرد.
  • مقاوت در برابر سموم 
  • کار با سلاح‌ها 

ضعف‌ها

  • الکل: یور فردی کم‌وزن است و تمایل به نوشیدن مقدار زیادی الکل در زمان کوتاه دارد.
  • پخت و پز 
  • دروغ‌گویی: یور به شدت دروغ‌گوی بدی است و بهانه‌های موفقیت‌آمیز او تنها به خاطر شانس است. بعد از این که یوری برایر از او پرسید که چرا تا به حال در مورد یور به او چیزی نگفته، او به سادگی پاسخ داد که فراموش کرده است.
صفحات دیگر