بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یوری برایر

اشتراک‌گذاری

یوری برایر

Yuri Briar

یوری برایر - SPY x FAMILY

نام مستعار

ستوان دوم برایر

جنسیت

مذکر

سن

۲۰

وابسته به

امور وزارت خارجه (پوشش)

پیشه

دیپلمات (قبلا، پوشش)
مامور ضد جاسوسی

بستگان

یور فورجر (خواهر)
لوید فورجر (شوهرخواهر)
آنیا فورجر (دختر خواهر)

اولین نمایش

چپتر ۱۰ (مانگا)
قسمت ۲ (تماس تلفنی، انیمه)

صداپیشه

کنشو اونو

یوری برایر (Yuri Briar) برادر کوچکتر یور فورجر و مردی بیست ساله است که برای سرویس امنیت دولت کار می‌کند. او شغل خود را از خواهرش پنهان کرده است و در عوض خود را یک کارمند در وزارت خارجه معرفی کرده است.

شخصیت

یوری واسبتگی زیادی به خواهرش دارد و حتی از سنین پایین هر کاری انجام می‌داد تا بتواند تحسین یور را به دست آورد. این موضوع می‌تواند ناشی از مرگ مادرش در سن پایین باشد که باعث شد او به یور همانند مادرش نگاه کند.

یوری در هنگام کارش بسیار خوش‌رفتار است و به آرامی اطلاعات مورد نظر خود را از افراد استخراج می‌کند. او فردی بسیار میهن‌پرست است چرا که در زمان بحث کردن با «گرگ و میش» به آسانی آرامش خود را از دست داد و عصبانی شد. او همچنین به خانواده‌اش ارزش زیادی می‌دهد.

تاریخچه

یوری در دوران کودکی در نیلسبرگ شرقی زندگی می‌کرد و در سنین پایین هر دوی پدر و مادرش را از دست داد. از این رو او و خواهرش یور یتیم شدند و قادر نبودند کتاب‌ها و منابع تحصیلی خود را فراهم کنند. در این مقطع یوری نوعی وابستگی به خواهرش پیدا کرد و هر کاری که از دستش برمی‌آمد برای خوشنودی او انجام می‌داد. بعدها سرانجام او به عنوان یک دیپلمات در وزارت خارجه مشغول به کار شد و سپس شروع به کار کردن برای سرویس امنیت دولتی کرد.

توانایی‌ها و مهارت‌ها

  • زیرکی
  • بازجویی
  • تحمل بالا
صفحات دیگر