ویکی SPY x FAMILY

لوید فورجر

اشتراک‌گذاری

لوید فورجر

Loid Forger

لوید فورجر - SPY x FAMILY

نام مستعار

دکتر لوید فورجر (پوشش در عملیات استریکس)
گرگ و میش (Twilight)

جنسیت

مذکر

پیشه

مامور اطلاعاتی
روانپزشک (وانمود کردن)
گروهبان (قبلا)

خانواده

آنیا فورجر (دخترخوانده)
باند فورجر (حیوان خانگی)
یوری برایر (برادرزن)

صداپیشه

تاکویا اگوچی

لوید فورجر (Loid Forger) شخصیت اصلی مجموعه SPY x FAMILY است. او همه چیز در مورد گذشته‌اش را کنار گذاشت تا به عنوان یک جاسوس مخفی به نام «گرگ و میش» (Twilight) برای کشورش کار کند. نام واقعی او مشخص نیست و «لوید فورجر» نام مستعار او است.

او که برای ماموریت کنونی‌اش نیازمند ازدواج و داشتن یک بچه بود، با یور برایر ازدواج کرد و آنیا فورجر را به فرزندخواندگی پذیرفت.

شخصیت

به عنوان یک جاسوس شخصیت او بسیار سرد و در کارش موثر است، به طوری که هر کاری را برای انجام ماموریتش انجام می‌دهد، از پیوستن به سازمان تروریستی گرفته تا قرار ملاقات با دختر هدف مورد نظرش. با این حال او یک شخصیت مهربان نیز در خود دارد و در مقطعی حتی با ریسک لو رفتن هویتش به عنوان جاسوس، آنیا فورجر را نجات داد.

لوید به عنوان یک یتیم جنگی در گذشته احساس ناامیدی و منزوی بودن می‌کرد. این شرایط ظاهرا در سال‌های بزرگسالی نیز همراه او بود و به او این انگیزه را داد که تبدیل به یک جاسوس شود و دنیایی بهتر را برای کودکان بسازد.

بر خلاف شخصیت کنونی او به عنوان یک جاسوس، لوید یک بچه‌ی صادق بود که به ندرت به پدر و مادرش دروغ می‌گفت. در مقطعی او به پدرش کلکی زد تا پولی را از جیب او برای خرید یک ست سرباز به دست آورد اما پس از آن به سرعت برای فریبکاری خود احساس گناه کرد و تقریبا بلافاصله به پدرش اعتراف کرد و می‌خواست که با کار کردن پول پدرش را برگرداند. بعد از ناپدید شدن پدرش در زمان هجوم اوستانیا به خاستگاهش، او حتی بیشتر برای دروغش احساس گناه کرد.

توانایی‌ها و مهارت‌ها

گرگ و میش حداقل برای ده سال را به عنوان جاسوس آموزش دیده است. شیوه‌ی مبارزه او بسیار متکی بر عملگرایی و استفاده از هر چیز در محیط به نفع خود است.

  • نبوغ بالا: بزرگترین سلاح گرگ و میش هوش و ذکاوت او در کارش است. او در بسیاری از تعاریف یک نابغه محسوب می‌شود و در موارد متعدد، شاهکارهای فکری فوق‌العاده را نشان داده است.
  • تله‌گذاری: لوید مهارت قابل توجهی در ابداع و اجرای تله‌های مؤثر دارد که می‌تواند دشمنان را ناتوان کند.
  • تغییر چهره: گرگ و میش همچنین استاد تغییر چهره است و قادر است صورت، نوع بدن و حتی صدای خود را تغییر دهد.
  • مبارز آموزش دیده: گرگ و میش یک جاسوس آموزش-دیده است و قادر است یک گروه مسلح را به تنهایی خلع سلاح کند.
  • مهارت‌های تاکتیکی مختلف: گرگ و میش مهارت‌های دیگر لازم برای کارش مثل باز کردن قفل، جعل اسناد، لب‌خوانی، خنثی‌سازی بمب و آموزش سگ نظامی را فرا گرفته است.
  • تیرانداز خبره 
  • قدرت و تحمل 
  • سرعت 
  • حس قوی 
صفحات دیگر