ویکی SPY x FAMILY

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آنیا فورجر

اشتراک‌گذاری

آنیا فورجر

Anya Forger

آنیا فورجر - SPY x FAMILY

نام مستعار

سوژه آزمایشی ۰۰۷
آنیا ویلیامز (قبلا)
آنیا لوسکی (قبلا)
آنیا روچ (قبلا)

جنسیت

مونث

سن

۶ (جعلی)
۴-۵ (سن واقعی احتمالی)

وابسته به

سازمانی ناشناخته (قبلا)
سسیل هال

پیشه

سوژه آزمایشی (قبلا)
دانش‌آموز کلاس اول

خانواده

لوید فورجر (پدرخوانده)
یور فورجر (مادرخوانده)
یوری برایر (دایی‌خوانده)
باند فورجر (حیوان خانگی)

صداپیشه

آتسومی تانزاکی

آنیا فورجر (Anya Forger) شخصیت دوم مجموعه SPY x FAMILY است. او قبلا با نام سوژه آزمایشی ۰۰۷ شناخته می‌شد و دارای قابلیت‌های تله‌پاتی است که این قابلیت‌ها در آزمایشی روی او توسط یک سازمان ناشناخته ایجاد شد.

او یک دانش‌آموز در تالار سسیل آکادمی ایدن و دخترخوانده لوید فورجر و یور فورجر است.

شخصیت

آنیا به عنوان یک بچه کم سن و سال بسیار تحت تاثیر افراد اطرافش است. از آنجایی که او توسط «گرگ و میش» به فرزندخواندگی گرفته شد، همیشه دوست داشت که همراه او به بیرون برود و کارهای جاسوسی او را ببیند. با این حال بعد از رویدادهای چپتر ۱ او متوجه سختی‌های جاسوسی شد و از شلوغ کردن در کار لوید امتناع کرد. او بسیار باهوش است و هر کاری که بتواند برای کمک به لوید انجام می‌دهد. او برنامه‌های جاسوسی تلویزیون را دوست دارد و اغلب آن‌ها را تماشا می‌کند.

آنیا واقعا خواهان یک خانواده دوست‌داشتنی است چرا که خانواده‌ی قبلی‌اش او را ترک کرده‌اند. بعدا این موضوع مشخص شد که او در مورد سنش به لوید دروغ گفته است تا لوید او را برای ماموریتش به فرزندخواندگی قبول کند.

از زمانی که آنیا یک سوژه آزمایشی بود، او از افشا شدن قابلیت تله‌پاتی‌اش توسط سایرین می‌ترسد. ظاهرا آزمایش‌های قبلی آسیب‌های روحی را برای او به همراه داشته است.

تاریخچه

منشا حقیقی آنیا و منبع توانایی‌های تله‌پاتی او تا حد زیادی نامشخص است. او قبل از اینکه در یتیم‌خانه حضور داشته باشد، در نتیجه‌ی آزمایش‌هایی تحقیقاتی ایجاد شد که توسط یک سازمان ناشناس انجام می‌شد. او با اسم رمز «سوژه آزمایشی ۰۰۷» شناخته می‌شد و دانشمندان با او بسیار سختگیرانه رفتار می‌کردند، به طوری که آنیا را از بازی کردن منع می‌کردند و او مجبور بود تا یاد بگیرد که چگونه از قدرت خود استفاده کند.

آنیا بعدا از مرکز تحقیقاتی فرار کرد و از موسسه‌ای به مؤسسه دیگر نقل مکان کرد و به دنبال کسی بود که از او مراقبت کند.

قبل از ملاقات با لوید، او چهار بار تحت سرپرستی قرار گرفته بود و بازگردانده شده بود، و بین دو یتیم‌خانه دیگر منتقل شده بود. در طی این مدت، او نام‌های خانوادگی مختلفی گرفت و در نهایت به یتیم‌خانه مشکوک منتقل شد. فرانکی در تحقیقات خود متوجه شد که آنیا هیچ سابقه تولدی ندارد و از این رو هیچ سن یا والدین مشخصی نداشت.

در حالی که اطلاعات کمی در مورد والدین بیولوژیکی آنیا وجود دارد، اما زمانی مرداک سوان، یکی از معلمان آکادمی ایدن او را مجبور به یک مقایسه با یور کرد، آنیا مادرش را به یاد آورد و در حالی که لال شده بود اشک می‌ریخت. این نشان می‌دهد که شخصیت مادر آنیا قبل از ناپدید شدنش تأثیر عمیقی بر او داشته است.

بر اساس پیشینه جعلی ایجاد شده توسط لوید، مادر بیولوژیکی آنیا دو سال پیش درگذشته است و لوید از آن زمان تاکنون او را به عنوان یک پدر مجرد بزرگ کرده است. آرزوی مادرش پیش از مرگ این بود که دخترش در مدرسه‌ای خوب درس بخواند.

توانایی‌ها و مهارت‌ها

  • تله‌پاتی: قابلیت خواندن ذهن سایر افراد و حیوانات
  • زبان کلاسیک: آنیا به شکل مرموزی از زبان کلاسیک دانش دارد.
  • هوشمندی در شرایط مختلف
  • دفاع شخصی پایه

ضعف‌ها

  • گرفتگی: قابلیت‌های تله‌پاتی آنیا در هنگام ماه نو که یک بار در هر ماه صورت می‌گیرد به طور موقت مختل می‌شود.
  • مهارت‌های عمومی: ضعف در مطالعه، نقاشی، ورزش و موسیقی
  • درس ضعیف: نمرات بسیار ضعیف در آزمون‌های آکادمی ایدن
  • عدم کنترل روی قدرت خود: آنیا قدرت کمی بر کنترل تله‌پاتی خود است و ناخواسته ذهن هر کسی را می‌خواند.
  • ازدحام: زمانی که او در جمعیت قرار می‌گیرد معمولا دچار سرگیجه می‌شود که ناشی از خواندن ذهن افراد بسیار است.
صفحات دیگر