ویکی وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

یوکی کاگورازاکا

اشتراک‌گذاری

یوکی کاگورازاکا

Yuuki Kagurazaka

یوکی کاگورازاکا - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

عنوان

استاد بزرگ

نام مستعار

ارباب
جوان

جنسیت

مذکر

سن

+۲۳

نوع

افراد احضار شده از جهانی دیگر

خانواده

پدر و مادری بی‌نام
دسته دلقک (دوستان عزیز)

کشور ساکن

امپراتوری شرقی
پادشاهی انگراسیا (قبلا)

پیشه

فرمانده لشکر ترکیبی
استاد بزرگ سربروس
استاد بزرگ انجمن آزاد (قبلا)
رئیس آکادمی آزاد (قبلا)

درجه

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۱۳ (مانگا)
قسمت ۹ (انیمه)

صداگذار

ناتسوکی هانائه

یوکی کاگورازاکا (Yuuki Kagurazaka) یک ژاپنی است که از جهانی دیگر احضار شد و به استاد بزرگ انجمن آزاد تبدیل شد. او تا حدی با شیزو و به دنبال آن با ریمورو ارتباط دارد. در حال حاضر، او فرمانده لشکر ترکیبی امپراتوری شرقی، یکی از چهار راس ارتش امپراتوری است.

شخصیت

یوکی فردی مهربان، خوش اخلاق و سخت کوش است. او فردی درخشان و خوش‌بین است و به خاطر اعمالش بسیاری از ماجراجویان او را فردی ایده‌آل می‌دانند. با این حال، او همچنین در دستکاری کردن دیگران استاد است و مایل است به منظور دستیابی به هدف خود در سلطه بر جهان، از همه تاکتیک‌های زیرکانه استفاده کند. همه این اقدامات برای ایجاد جهانی عادلانه است که همه کس رفتاری عادلانه با یکدیگر داشته باشند.

او با وجود این که برای اهداف خود اقدام به دستکاری می‌کند، به دوستان قسم‌خورده‌ی خود یعنی اتحاد معتدل هارلکویین وفادار است. او همچنین با زیردستان خود به خوبی رفتار می‌کند و واقعا نگران رفاه آن‌ها است.

پیش‌زمینه

یوکی یک نابغه بود که از زندگی خود روی زمین راضی بود. او پدر و مادری دوست داشتنی و دوستان زیادی داشت. اما پس از آن که یک راننده کامیون به خاطر کار بیش از حد پشت فرمان خوابش برده بود و با اتومبیل والدین او برخورد کرد، هر دوی آن‌ها کشته شدند و این باعث ناامیدی یوکی شد. هنگامی که دادگاه راننده را بی‌گناه اعلام کرد، یوکی نقص و ناعادلانه بودن جامعه را کشف کرد. او در ابتدا می‌خواست انتقام بگیرد و همه چیز را خراب کند، اما نتوانست خود را برای ناراحت کردن مردم بیگناه راضی کند. در عوض، او متوجه شد که باید با سیاستمدار شدن جامعه را گام به گام برای دستیابی به جامعه‌ای عادلانه پیش ببرد. اما قبل از این که حتی یوکی بتواند برنامه‌های خود را نهایی کند، او به دنیایی دیگر احضار شد.

کازاریم، یک ارباب شیطانی سابق بود که به خاطر شکست در برابر لیون کرامول در آستانه مرگ بود. او اقدام به احضار یووکی کرد که دارای بدن مادی و معنوی سازگار با بدن اثیری آن‌ها بود، با آخرین قدرت باقیمانده خود نفرینی را بر یووکی قرار داد که به طور فوری ذهن او را از بین برد و به آن‌ها اجازه داد تا دوباره در بدن او تجسم پیدا کنند. با این حال یوکی که یک نابغه بود از نحوه کار جهان در هنگام سفرین بین جهان‌ها درک پیدا کرده بود و مهارت یکتای «خالق» خود را بیدار کرده بود و از آن برای ایجاد «ضد مهارت» استفاده کرد تا در برابر نفرین مقاومت کند. یوکی با ترحم نسبت کازاریم، به آن‌ها اجازه داد تا در بدن او ساکن شوند و قول داد که جسمی برای آن‌ها پیدا کند تا جان آن‌ها حفظ شود.

پس از اجازه دادن به کازریم برای ساکن شدن در بدن او، در مقطعی او تحت سرپرستی و راهنمایی شیزو ایزاوا و در کنار شاگرد دیگری به نام هیناتا ساکاگوچی قرار گرفت. در آن زمان او با زبان و جامعه جهان آشنا شد. یوکی در کنار معلم خود، از دانش خود در دنیای قبلی استفاده کرد و جامعه‌ی ماجراجویان به شکل بین المللی درآورد که با نام انجمن آزاد شناخته شد و بعدا به استاد بزرگ آن تبدیل شد. تحت رهبری او، مرگ و میر ناشی از هیولاها به طور چشمگیری کاهش یافت و سیستم جدیدی برای رتبه‌بندی هیولاها بر اساس میزان انرژی جادویشان ایجاد شد. این تغییرات باعث رونق تجارت و رونق جمعیت در مناطقی شد که قبلا فقیر و ضعیف بودند و زندگی بسیاری را بهبود بخشید.

در برهه‌ای یوکی با ماریابل روسو روبرو شد، کسی که از طریق شورای غربی به طور مخفیانه به کنترل جامعه و اقتصاد می‌پرداخت. ماریابل به عنوان یک مانع جدی در هدف یوکی برای ایجاد یک جامعه عادلانه تبدیل شد و برنامه‌های او را در هر مرحله مسدود می‌کرد، که این موضوع باعث آزار یوکی و کازاریم شد. در مقطعی یوکی با دامرادا دیدار کرد و سازمانی تاریک در شرق موسوم به «اچیدانا» را در هم شکست و آن را به سازمان زیرزمینی سربروس تبدیل کرد. او وگا، میشا و دامرادا را به عنوان فرماندهان این سازمان منصوب کرد. زمانی که ماریابل سعی کرد با مهارت یکتای خود یعنی «طمع» بر یوکی مسلط شود، فرصتی برای مقابله با او برای یوکی فراهم شد. یوکی که قدرتمندتر از او بود قادر به مقاومت در برابر سلطه‌ی او شد و از موقعیت خود برای نفوذ بر ذهن و اعمال ماریابل استفاده کرد.