بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گابتا

اشتراک‌گذاری

گابتا

Gobta

گابتا - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

گونه

هابگابلین

موهبت/حفاظت الهی

تاج طوفان

عنوان

چهار پادشاه آسمانی ریمورو

نام مستعار

رهبر حقیقی روستا (توسط گابیرو، به اشتباه)

مسیر تکامل پیشین

گابلین

جنسیت

مذکر

کشور مورد سکونت

پیشه

مهاجم گابلین
کاپیتان

درجه مصیبت

S (در زمان اتحاد با رانگا)
A (تجهیز کامل)
C (سطح جادو)
E (قبلا)

وابسته به

مهاجمان گابلین

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۲ (مانگا)
قسمت ۲ (انیمه)

صداگذار

آسونا توماری

گابتا (Gobta) یک هابگابلین از اولین گروهی است که توسط ریمورو تمپست نام‌گذاری شد. او یکی از اولین شاگردان رزمی‌کار هاکورو از زمان آخرین تکامل به کیجین است. گابتا در شهر ریمورو، پایتخت فدراسیون جورا تمپست زندگی می‌کند.

شخصیت

اگرچه گابتا یک احمق تلقی می‌شود، اما او ثابت کرده است که در شرایط نیاز فرد بسیار شایسته‌ای است. قدرت او در میدان جنگ بسیاری را شگفت زده می‌کند. او به معاون کاپیتان مهاجمان گابلین و بعدها به عنوان کاپیتان آن‌ها به طرز غیرمنتظره‌ای درخشان ظاهر شد.

خواب او سنگین است و زمانی که او و ریمورو در پادشاهی دورف دستگیر شده‌اند، او تمام مدت را در زندان خوابید. در انیمه، پس از مبارزه با گابیرو، ریمورو نیز به اعجوبه بودن او اشاره کرد. پس از نام‌گذاری‌اش، او همچنان شبیه به یک گابلین بود و سر و بینی‌اش گردتر شد.

برخی از خصوصیات گابتا با ریمورو مشترک است، زیرا او به دوستان خود بیش از همه چیز اعتماد دارد و این موضوع زمانی مشاهده شد که گوبزو توسط کیرارا میزوتانی به اشتباه متهم شد.

پیش‌زمینه

چهار ماه قبل از ورود ریمورو، او در طول سفر خود به دوارگون توسط سیاه و آبی مورد ضرب و شتم قرار گرفت، و سپس گروهی از بازرگان‌های کوبولد او را یافتند و با خود بردند. اگر آن‌ها او را پیدا نکرده بودند، ممکن بود بمیرد. با این حال گابتا در طول کل این سفر بسیار خوش شانس بود.

صفحات دیگر