بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گای کریمسون

اشتراک‌گذاری

گای کریمسون

Guy Crimson

گای کریمسون - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

روماجی

گی کوریموزون

عنوان

ارباب تاریکی
ارباب شیطانی حقیقی
دیرینه‌ی قرمز
ارباب شیطانی باستانی

نام مستعار

روژ

مسیر تکامل پیشین

جنسیت

مذکر و مونث

سن

+۲۰٬۰۰۰

خانواده

شیطان‌های قرمز رنگ (نوادگان)

کشور ساکن

اقلیم یخی

پیشه

ارباب شیطانی

وابسته به

اوکتاگرام

اولین نمایش

جلد ۶ (لایت ناول)
چپتر ۷۶ (مانگا)
قسمت ۴۲ (انیمه)

صداگذار

آکیرا ایشیدا

گای کریمسون (Guy Crimson) که همچنین با عنوان روژ (Rouge) شناخته می‌شود، قدیمی‌ترین دیرینه و اولین مسند اوکتاگرام است. او در اقلیم یخی اقامت دارد.

شخصیت

گای اغلب فردی بسیار مغرور و آرام است. او زیاد به دیگران اهمیت نمی‌دهد اما اگر کسی به او علاقه داشته باشد سعی می‌کند به آن نزدیک شود. او قادر است فرم جنسیت خود را به راحتی تغییر دهد.

او همچنین به افرادی که از مهارت‌های نهایی بهره می‌برند، مثل لیون کرومول علاقه‌مند است.

پیش‌زمینه

گای به عنوان یک شیطان حکمران توسط انسانی به جهان احضار شد و ماموریت یافت تا ملتی را که انسان با آن در جنگ بود را نابود کند. با این حال او کار خود را با نابودی ملت بشر دنبال کرد و در این فرآیند نامی به دست آورد. پس از نامگذاری او متوجه شد که به عنوان یک ارباب شیطان حقیقی بیدار شده است. او در ابتدا فکر می‌کرد که این اتفاق بیهوده است زیرا معتقد بود که او قوی‌ترین فرد جهان است، اما این تحول بر دو دیرینه‌ی دیگر به نام ورت و بلو که در کنار او احضار شده بودند تاثیر گذاشت. این دو بدن‌های فیزیکی دریافت کردند و به همتای شیطان تکامل یافتند. گای نام‌های میسری (بدبختی) و رین (باران) را روی آن‌ها گذاشت که نشان دهنده بدبختی بشر و باران خون بود در هنگام حضور گای بود.

بلافاصله پس از بیدار شدن گای به عنوان ارباب شیطانی، فرد دیگری نیز همین روند را داشت. این فرد میلیم بود، کسی که یک اژدهای اهلی داشت که این اژدها قرار بود به عنوان تجسمی از پدرش ولداناوا روزی به کار آید. این اژدها توسط یک پادشاهی نادان کشته شد و میلیم با خشم فراوان این کشور را نابود کرد که باعث بیداری او شد. گای برای متوقف کردن اقدامات میلیم جلوی او ایستاد و نبردی به مدت هفت روز و هفت شب بین آن‌ها شکل گرفت که زمین‌های حاصل‌خیر غربی را به زمینی کاملا بایر تبدیل کرد. در نهایت این نبرد هیچ برنده‌ای نداشت، و این جنگ بعد از بازیابی هوشیاری میلیم با کمک رامیریس به پایان رسید.

پس از نبرد، این سه به توافقی رسیدند. آن‌ها تبدیل به اولین اربابان شیطانی شدند که هر کدام هدف جداگانه‌ای را داشتند.

صفحات دیگر