وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

هیناتا ساکاگوچی

اشتراک‌گذاری

هیناتا ساکاگوچی

Hinata Sakaguchi

هیناتا ساکاگوچی - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

نام مستعار

ساحره

مسیر تکامل پیشین

روشن‌فکر

جنسیت

مونث

سن

+۲۵

نوع

احضار شده از جهان دیگر

کشور ساکن

امپراتوری مقدس روبریوس

پیشه

رئیس شوالیه گارد امپراتوری
رهبر ده سنت بزرگ

کلاس

پالادین

درجه

اولین نمایش

جلد ۴ (لایت ناول)
چپتر ۵۴ (مانگا)
قسمت ۲۳ (انیمه)

صداگذار

مانامی نوماکورا

هیناتا ساکاگوچی (Hinata Sakaguchi) رهبر ده سنت بزرگ کلیسای مقدس غربی است که از ژاپن به این جهان احضار شده است. او دومین جایگاه قدرت را بعد از امپراتور در این کلیسا دارد.

پیش‌زمینه

پدر هیناتا معتاد به قمار بود و در دوران کودکی هیناتا، او بدهی هنگفتی به خاطر قمار در مسابقات اسب سواری به بار آورد که باعث شد هیناتا تصمیم بگیرد برای گرفتن مبلغ بیمه عمر او را بکشد. مادر هیناتا با دیدن این قتل دچار شکست روحی شد و هیناتا به این نتیجه رسید که او را نیز بکشد و خود را یتیم کند. درست قبل از این که چنین اتفاقی بیفتد، او در ۱۵ سالگی توسط یک «طوفان قوی» به دنیای دیگری منتقل شد. در بدو ورود هیناتا سه راهزن به او حمله کردند. او در نهایت دو مهارت یکتا را کسب کرد و توانست سه راهزن را بکشد.

چندی بعد از ورودش به دنیای جدید، شیزو ایزاوا او را به عنوان شاگرد پذیرفت. هیناتا ادعا کرده است که شیزو تنها فردی بود که در سال‌های اولیه زندگی در دنیای جدید با او مهربان بود. در عرض یک ماه، هیناتا پس از کپی کردن چندین مهارت شیزو از استادش پیشی گرفت. او سرانجام به قدرتمندترین شوالیه در امپراتوری مقدس روبیریوس و همچنین به رهبر «ده قدیس بزرگ» تبدیل شد.

در نقطه‌ای او متوجه شد که کلیسای مقدس غربی تحت کنترل ومپایرها قرار گرفته است و دسیسه‌ای توسط یک ارباب شیطانی به نام ولنتاین (که در واقع روی بود) در حال صورت گرفتن بود. هیناتا هر دوی روی و لوئیس را شکست داد و در این جریان دچار صدمات مهلکی شد. با این حال، او سپس در برابر ولنتاین به عنوان ارباب شیطانی «فرمانروای شب» قرار گرفت، که هم زیردستان سقوط کرده‌ی خود و هم هیناتا را احیا کرد.

پس از برخی مذاکرات، هیناتا محاکمه‌ای را پشت سر گذاشت و حق به چالش کشیدن لومینوس را به دست آورد، اما بی‌درنگ شکست خورد. سپس هیناتا موافقت کرد تا زیرمجموعه لومینوس شود چرا که شیوه‌های حاکمیت این ارباب شیطانی را در بلند مدت قابل قبول می‌دانست. با وجود این، او همچنان توانایی‌های خود را تقویت کرد تا در صورت نیاز دوباره با این شاهزاده ومپایر مبارزه کند.