بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لئون کرومول

اشتراک‌گذاری

لئون کرومول

Leon Cromwell

لئون کرومول - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

روماجی

رئون کوروموئرو

گونه

شیطان انسانی

نام مستعار

شیطان پلاتنیوم

عنوان

سابر پلاتنیوم (قبلا)

جنسیت

مذکر

سن

+۳۰۰

کشور ساکن

شهر جادویی ال دورادو

پیشه

ارباب شیطانی
فرمانروای ال دورادو

درجه

وابسته به

اوکتاگرام

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۹ (مانگا)
قسمت ۶ (انیمه)

صداگذار

جون فوکویاما

لئون کرومول (Leon Cromwell) فردی احضار شده از جهانی دیگر و یک قهرمان سابق است که با نام سابر پلاتنیوم شناخته می‌شد. پس از آن که او عنوان ارباب شیطانی را دریافت کرد، لقبش به شیطان پلتنیوم تغییر کرد. او فرمانروای ال دورادو است و جایگاه هفتم اوکتاگرام را در اختیار دارد.

شخصیت

او به دلیل ناتوانی در بیان صحیح اغلب فردی سرد و بی‌رحم پنداشته می‌شود. در واقع او فردی کاملا مهربان است اما ذهن یک سویه او باعث می‌شود تا بین او و اطرافیانش فاصله ایجاد شود. او برای مدتی طولانی وسواس شدیدی برای متحد شدن با دوست دوران کودکی‌اش یعنی کلویی اوبرت داشت.

پیش‌زمینه

لئون در اصل فردی از جهان دیگر و دوست دوران کودکی کلویی اوبرت بود، و رابطه‌ی این دو مثل شبیه به خواهر و برادر بود. آن‌ها به طور تصادفی درگیر یک نابسامانی بُعدی شدند و کلویی بلافاصله به آینده احضار شد. بنابراین لئون تصمیم گرفت تا به دنبال کلویی بگردد و برای این هدف با یک اسپریت بزرگ نور قراردادی بست و تبدیل به یک قهرمان شد.

۱۰۰ سال پس از آمدن او به این جهان مشخص شد که لئون خود را به عنوان یک ارباب شیطانی معرفی کرده است و برای همین یکی از اربابان شیطانی یعنی ارباب نفرین کازاریم از او خشمگین شد. کازاریم برای کشتن لئون رفت اما لئون بازی را عوض کرد و کازاریم را شکست داد. کازاریم بدن مادی خود را از دست داد برای ۱۹۰ سال با بدن معنوی خود زنده ماند تا این که او یوکی کاگورازاکا را احضار کرد. در این بین، لئون قلعه کازاریم را به عنوان پایگاه اصلی جدید خود تصاحب کرد. با توجه به این رویدادها، لئون در نهایت جای کاگالی را میان ده ارباب شیطانی بزرگ گرفت و رسما به عنوان ارباب شیطانی شناخته شد.

بیش از ۲۰۰ سال پس از آمدن لئون به این دنیا، در اقدامی برای تلاش در احضار کلویی او شیزو ایزاوا را توکیوی تحت بمباران خارج کرد و باعث شد تا عفریت او را به تصرف خود درآورد. به دلیل سردی ظاهری لئون، عفریت دچار قضاوتی اشتباه شد و همچنین عدم پذیرش این دنیای جدید توسط شیزوئه باعث شد تا پیوند آن‌ها به درستی برقرار نشود، که در نهایت منجر به مرگ پیرینو و پیزو شد و روابط آن‌ها را به شدت تیره کرد. سرانجام لئون تصمیم گرفت شیزوئه را تحت مراقبت کورونوای قهرمان در قلعه‌اش قرار دهد، و خودش پایگاهش را به ال دورادو منتقل کند.

صفحات دیگر