وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

شیزوئه ایزاوا

اشتراک‌گذاری

شیزوئه ایزاوا

Shizue Izawa

شیزوئه ایزاوا - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

روماجی

ایزاوا شیزوئه

گونه

ماجین/انسان

موهبت / حفاظت الهی

موهبت ارباب شیطانی

عنوان

فاتح شعله‌ها

نام مستعار

شیزو
سلطان انفجار
قهرمان افسانه‌ای

جنسیت

مونث

سن

۷۲-۷۴

نوع

احضار شده از جهانی دیگر

پیشه

معلم کلاس S
ماجراجو

درجه

A+

وابسته به

انجمن آزاد

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۸ (مانگا)
قسمت ۶ (انیمه)

صداگذار

یومیری هاناموری

شیزوئه ایزاوا (Shizue Izawa) که همچنین به طور خلاصه با نام شیزو شناخته می‌شود، فردی احضار شده از جهانی دیگر و همراه قهرمان قبلی است.

او همچنین ماجراجویی با درجه +A از انجمن آزاد بود که با عنوان «فاتح شعله‌ها» شناخته می‌شد و معلم سابق شاگردان کلاس S آکادمی آزادی بود.

شخصیت

شیزو یک ماجراجوی صمیمی و مهربان بود که معلم خوبی برای شاگردانش بود. او به افراد نزدیک خود اهمیت زیادی می‌داد و برای محافظت از آن‌ها تلاش زیادی می‌کرد.

پیش‌زمینه

او در دنیای اصلی خود هیچ اقوامی نداشت و تنها با مادرش زندگی می‌کرد. پدرش به جنگ اعزام شده بود و او چهره‌ای از پدرش به یاد نداشت. شیزوئه احساس می‌کرد که نه خوشبخت است و نه بدبخت، و چاره‌ای جز پذیرفتن شرایط نداشت.

او وقتی چهار ساله بود در جریان بمباران توکیو در جنگ جهانی دوم مجروح شد. اگرچه او در جریان این بمباران به جهان دیگری احضار شد، اما قبل از احضارش شدت دچار سوختگی شد. با ورود او به این جهان مشخص شد که لئون کرومول مسئول احضار او بوده است. در ابتدا لئون فکر می‌کرد که این احضار بیهوده بوده است، با این حال درخواست صادقانه او برای کمک کردن باعث شد تا نظر لئون تغییر کند.

لئون در مورد او تجدید نظر کرد و سپس عفریت، غول شعله را فرا خواند. سپس عفریت بدن شیزوئه را در تصاحب کرد. در حقیقت لئون این کار را به منظور جلوگیری از فروپاشی بدن او تحت جادوی هولناک احضار بود. به این ترتیب شیزوئه از جراحات ناشی از سوختگی و انرژی جادویی ناپایدار خود زنده ماند.

لئون نام «شیزو» را به او داد و شیزو به دستیار لئون تبدیل شد که در آن زمان قلعه کازاریم را اشغال کرده بود. هنگامی که کرونوای قهرمان حمله کرد، لئون فرار کرد و قلعه خود را رها کرد. شیزو به عنوان نگهبان عقب باقی ماند و از او نظر او این به معنای رها شدنش توسط لئون بود، اما لئون بر اساس اطلاعاتی که جمع آوری کرده بود واقعا امیدوار بود که قهرمان به شیزو بپیوندد.

شیزو پس از مدتی مبارزه با قهرمان از خالی از انرژی جادویی شد و عفریت به خواب رفت. این موضوع به قهرمان اجازه داد تا بر او چیره شود و آموزش او پرداخت. قهرمان برای کنترل اراده عفریت ماسک یک ضد جادو را به شیزو داد.