وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

شونا

اشتراک‌گذاری

شونا

Shuna

شونا - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

موهبت / حفاظت الهی

تاج طوفان

عنوان

شاهزاده اونی
دوشیزه معبد

مسیر تکامل پیشین

جنسیت

مونث

خانواده

بنیمارو (برادر بزرگتر)

کلاس

جادوگر

درجه

درجه A

وابسته به

قبیله اوگر (قبلا)

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۱۳ (مانگا)
قسمت ۹ (انیمه)

صداگذار

سایاکا سنبونگی

شونا (Shuna) یکی از هیولاهای سومین گروه از زیردستان نامگذاری شده توسط ریمورو است. او یک اوگر بود که به یک کیجین تکامل یافت. شونا در اصل یک پرنسس از قبیله اوگر بود و با وجود این که استعداد استفاده از جادو را داشت، اما دختری پناه گرفته بود که به سرعت با هابگابلین‌ها کنار آمد. شونا در پایتخت فدراسیون جورا تمپست یعنی شهر ریمورو زندگی می‌کند. او دختر رئیس قبیله اوگر و خواهر کوچکتر بنیمارو است، و به همین دلیل است که توسط ریمورو به «شاهزاده اونی» ملقب شده است. او در مسائل داخلی بسیار ماهر و آگاه است و به همراه ریگارد مشاور اقتصادی ریمورو است.

شخصیت

شونا دختری آرام، بخشنده و حواس جمع است. او که به عنوان یک پرنسس بزرگ شده است و دارای شخصیتی ظریف و برازنده است. ریمورو تمایل دارد تا در زمینه‌ی دیپلماسی و رابطه با رهبران سایر کشورها بر گرایش سلطنتی شونا تکیه کند.

از آنجایی که شونا همیشه به عنوان دختری کوچک در قبیله اوگر پناه گرفته بود، او از موقعیت فعلی خود زیر نظر ریمورو بسیار خوشحال و راضی است. حتی کمی مسئولیت پذیری او را خوشحال می‌کند.

با وجود این، او نباید دست کم گرفته شود زیرا می‌تواند در زمینه‌های خاصی نیز رقابت فوق العاده‌ای داشته باشد. برای نمونه او به عنوان دستیار نزدیک ریمورو و مراقب شخصی او منصوب شده است. درست همانند شیون، او نیز از هر فرصتی برای نوازش ریمورو در فرم اسلایم استفاده می‌کند. شونا همچنین مهارت خود در بافتن ابریشم را نشان داده است. او در روستای نوپای خود مسئول پوشاک شد و چندین رول ابریشم را بافت.