وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

سوئی

اشتراک‌گذاری

سوئی

Souei

سوئی - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

موهبت/حفاظت الهی

تاج طوفان

عنوان

جاسوس
سایه تاریک

مسیر تکامل پیشین

جنسیت

مذکر

کشور ساکن

فدراسیون جورا تمپست

پیشه

رهبر جوخه سایه

کلاس

نینجا

درجه

وابسته به

جوخه سایه
قبیله اوگر (قبلا)

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۱۳ (مانگا)
قسمت ۹ (انیمه)

سوئی (Souei، به معنی «سایه آبی») یک اوگر و از افراد حاضر در میان گروه سوم زیردستان نام‌گذاری شده توسط ریمورو تمپست است. او سایه وفادار ریمورو و رهبر جوخه سایه از فدراسیون جورا تمپست است. او در شهر ریمورو، پایتخت فدراسیون جورا تمپست زندگی می‌کند.

پیش‌زمینه

سوئی یکی از شش بازمانده قبیله اوگر بود. پس از فرار از دسته‌ی ارک‌ها، گروه او پس از رفع کردن یک سوء تفاهم به روستای هابگابلین که متعلق به ریمورو بود پیوست. او در این روستا مستقر شد و مدتی بعد این روستا به اتحاد جنگل جورا و سپس به فدراسیون جورا تمپست تبدیل شد. پس از آن او به عنوان رهبر جوخه سایه در این شهر ریمورو مشغول به فعالیت شد که این گروه به عنوان نهاد اطلاعاتی شهر ایفای نقش می‌کرد.

آشفتگی جنگل

سوئی اولین بار در «آرک آشفتگی جنگل» معرفی شد. روستای او توسط ۱۰٬۰۰۰ اورک به رهبری ارباب اورک گلد و ماجین فوتمن مورد حمله قرار گرفت.

ملاقات با ریمورو

با نابودی کل قبیله، سوئی و ۵ نفر دیگر از اعضای قبیله‌اش با پشیمانی فراوان فرار کردند، اما آن‌ها با یک مهاجم گابلین و سپس با ریمورو روبرو شدند. این دو جناح با هم درگیر شدند که ناشی از نا امیدی گروه اوگر و سوءتفاهم ناشی از پوشیدن ماسک ضد جادویی بود، اما به لطف تلاش یکی از اوگرها که خواهر کوچک بنیمارو بود این مشکل حل شد و تلفاتی به بار نیامد. ریمورو نیز همه را با معجون خود شفا داد و همه به روستای گابلین متعلق به ریمورو رفتند.

پس از کمی استراحت، ریمورو با شرایط سوئی و همراهانش آشنا شد و از آن‌ها پرسید که آیا حاضرند زیردستان باشند،‌ حتی اگر این شرایط موقتی باشد. پس از مدتی تامل آن‌ها شرایط را پذیرفتند و ریمورو به نام‌گذاری شش تا از آن‌ها پرداخت که به دنبال این نام‌گذاری آن‌ها تبدیل به کیجین شدند.

آمادگی در برابر اورک‌ها

چند روزی گذشت و سوئی، هاکورو و بنیمارو با هم تمرین کردند تا به قدرت‌های جدید خود عادت کنند. سوئی به ویژه در استفاده از سیم برای بریدن سر دشمنان مهارت داشت و همچنین استفاده از نخ چسبناک فولادی، جزئی از حرکات شناخته شده او است.