بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ریمورو تمپست

اشتراک‌گذاری

ریمورو تمپست

Rimuru Tempest

ریمورو تمپست - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

موهبت/محافظت الهی

تاج طوفان

عنوان

حاکم هیولاها
ارباب شیطانی بیدار شده
ستاره در حال ظهور (در اکتاگرام)

مسیر تکامل قبلی

جنسیت

بدون جنسیت (استفاده از ضمایر مذکر)

سن

۲ (آرک تاج‌گذاری ارباب شیطان)
۳۹ (زندگی پیشین)

نوع

تناسخ‌یافته
از دنیای دیگر

خانواده

ولدورا تمپست (دوست قسم‌خورده)

کشور مورد سکونت

پیشه

پادشاه تمپست
معلم کلاس S (موقتی)
ماجراجو

کلاس

شمشیرزن

درجه مصیبت

S (غیر رسمی)

درجه ماجراجویی

+B

وابسته به

انجمن آزاد
آکادامی آزادی (قبلا)

صداگذار

میهو اوکاساکی

ریمورو تمپست (Rimuru Tempest) که قبلا با نام ساتورو میکامی شناخته می‌شد، شخصیت اصلی مجموعه وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ پیدا کردم است.

او شریک و بهترین دوست یک اژدهای حقیقی یعنی ولدورا تمپست است. همچنین ریمورو بنیان‌گذار و پادشاه فدراسیون جورا تمپست در جنگل جورا است و در پایتخت آن یعنی شهر ریمورو زندگی می‌کند. او همچنین یکی از اربابان شیطانی اکتاگرام است.

ظاهر

اسلایم

ریمورو در ابتدا به عنوان یک اسلایم آبی رنگ ظاهر شد، اما با تبدیل شدن به یک اسلایم شیطانی، بدن او به رنگ نقره‌ای با رگه‌های طلایی درآمد.

به عنوان یک اسلایم، از آنجا که بدن او آندروژنیک است، می‌تواند فرم هر موجودی را به خود بگیرد.

جرم او نیز با گذشت زمان افزایش یافت و به او اجازه داد تا اشکال بزرگتری را بدون استفاده از جادوی اضافی تقلید کند. در اوایل داستان، او فقط جرم کافی برای ظاهر شدن در یک کودک انسان را داشت، اما هر بار که او از دشمن قدرتمندی تغذیه می‌کرد، اندازه او با فرم انسانی افزایش چشمگیری پیدا کرد.

تقلید: انسان

در این فرم، ریمورو دارای موهای آبی و نقره‌ای رنگ است. هیچ ویژگی جنسیتی در او قابل مشاهده نیست، با این حال او به دلیل فرم اصلی خود که متعلق به شیزوئه ایزاوا بود، به عنوان یک دختر جوان اشتباه گرفته می‌شود. اما وقتی او از یک ماسک ضد جادویی که از شیزوئه به یادگار مانده بود را استفاده کرد، شکل گفتار او شبیه به یک پسر قبل از بلوغ شد.

برخلاف میمیک‌های دیگر ریمورو، رنگ موهای او بدن اسلایم اولیه تغییر می‌کند. این موضوع ممکن است مربوط به «بهینه‌سازی» بدن شیزو باشد که برای چند دهه توسط عفریت صورت گرفت.

توانایی‌های حرکتی خوب او هنگامی که در فرم انسانی خود قرار دارد، بهبود پیدا می‌کند و حرکت در آن راحت‌تر از فرم اسلایم است. با وجود این که او در این فرم شبیه به انسان است اما نیازی به تنفس، مدفوع و اندام‌های مرتبط به تولید مثل ندارد. با این حال او می‌تواند آزادانه غذا بخورد، بچشد و بنوشد.

او در شکل انسانی خود یک کت خز مشکی (در مانگا و انیمه آبی رنگ) و یک شال بر تن دارد. او زیر این کت یک کیمونو و شلواری که شونا برایش ساخته بود را می‌پوشد. او همچنین از یک لباس زیر نخ فولادی که خودش ساخته استفاده می‌کند. او اغلب از ماسک قدیمی شیزو برای پوشاندن هاله‌ی هیولا خود استفاده می‌کند.

ریمورو به محض تبدیل شدن به یک ارباب شیطانی حقیقی و تکامل یافتن نژادش از اسلایم به اسلایم شیطانی، با یک کت مشکی به تصویر کشیده شد. ناخن‌های او نیز تیزتر شد و شکل کلی انسانی او کمی پیرتر به نظر می‌رسید.

شخصیت

او دارای قلبی مهربان و شخصیتی عجیب است. اگرچه او کاملا فردی آسان گیر است و تا آنجا که ممکن است از موقعیت‌های مشکل‌ساز اجتناب می‌کند، اما در مواقع نیاز بسیار با پشتکار دارد.

ریمورو که قبلا یک حقوق بگیر سخت کوش بوده است، به سختی می‌تواند کسی که از او کمک می‌خواهد را رد کند، و این رو او اغلب بیش از حد درگیر رسیدگی به کارهای مختلف است.

ریمورو هنگامی که خطری برای نزدیکان خود مانند هموطنان، زیردستان، دوستان و شاگردانش رخ دهد به آن واکنش نشان می‌دهد و نسبت به آن‌ها عمیقا اهمیت می‌دهد.

او همچنین یک جنبه‌ی سرد دارد که در مانگا و انیمه نشان داده نشده است. برای نمونه در رویدادی که مهاجمان گابلین به جای ریمورو، شیزوئه و سه‌گانه ماجراجو را از دست مورچه‌های غول‌پیکر نجات دادند، ریمورو نسبت به مهمانان خود بسیار بی‌اعتماد بود و هنگامی که شیزوئه هیاهویی به پا کرد، او شک داشت که شاید همه این‌ها یک تله باشد تا او گارد خود را پایین آورد و سه‌گانه ماجراجو از پشت به او ضربه بزند.

بزرگترین نقص در شخصیت ریمورو مسائل اضطرابی او است. پس از شکست در فاجعه اورک، او مطمئن بود که کیجین‌ها پس از آن دیگر او را دنبال نخواهند کرد و وقتی آن‌ها او را دنبال کردند بسیار شگفت زده شد. وقتی کنیا میساکی تبدیل به یک نامزد قهرمانی شد، ریمورو نگران بود که میساکی اگر بفهمد او یک هیولا است حتما او را شکار می‌کند. همچنین ریمورو انتظار داشت که پس از افشای هویتش به عنوان فردی تناسخ یافته از دنیای دیگر، به عنوان یک خیانتکار تلقی شود، اما برخلاف انتظار او، پیروانش به او وفادار ماندند.

صفحات دیگر