بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

دیرینه‌ها

اشتراک‌گذاری

دیرینه‌ها

Primordials

دیرینه‌ها - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

روماجی

گنشو نو آکوما

کشور ساکن

تمپست (سیاه، سفید، بنفش، زرد)
اقلیم یخ (قرمز، سبز، آبی)

تعداد اعضا

۷

درجه

درجه S - درجه S ویژه

وابسته به

ریمورو تمپست (سیاه، سفید، بنفش، زرد)
گای کریمسون (قرمز، سبز، آبی)

اولین نمایش

جلد ۵ (لایت ناول)
چپتر ۶۷ (مانگا)
قسمت ۲۴ (انیمه)

درینه‌ها یا ازلی‌ها (Primordials) قدیمی‌ترین و قدرتمندترین شیاطین هستند. بنا بر گفته لئون کرومول هر یک از آن‌ها با یک رنگ خاص شناخته می‌شوند.

تاریخچه

نوآر توسط یکی از دو عضو بال‌های نقره‌ای احضار شد و از او خواسته شد تا از یک شیطان حکمران به نام اورتوس انتقام بگیرد. نوآر با این خواسته موافقت کرد و در مقابل روح او و همراهش را بلعید. سپس نوآر اورتوس را شکار کرد و قرارداد خود را انجام داد. در روند انجام این کار، او با شیزو ایزاوا ملاقات کرد و جلب ماسک ضد جادویی او شد که نه تنها یکی از حملات او را مسدود کرد بلکه یکی از بازوهای او را نیز محو کرد. این ماسک او را بسیار مجذوب کرد ، بنابراین پس از این حادثه، او مخفیانه به نطارت شیزوئه ادامه داد تا این که این ماسک با رسیدن به ریمورو ویژگی فضا-زمان خود را از دست داد. از آن زمان او سعی کرد هرگونه طلسم احضار شیطانی که توسط ریمورو انجام می‌شد را بپذیرد و خودش احضار شود، اما در اولین اقدام ریمورو برای احضار، به جای نوآر، شیطان دیگری به نام  برتا احضار شد. اما در دومین اقدام ریمورو برای احضار شیطان، نوآر و دو دستیار شیطان بزرگ او موفق به احضار شدند. مدتی بعد، ریمورو نام نوآر را «دیابلو» گذاشت.

بلان شیطانی برجسته در حادثه اسکارلت رنگ آمیزی دریاچه ساحل بود. او دارای زن جوانی به نام بلانش بود که با او دوست شد. پادشاهی او با شیاطین اولیه عهد بسته بود تا روزی بدن شاهزاده خانم را به عنوان بدن فیزیکی قربانی دیو کند ، مادامی که آنها را از دیگر ملت های متخاصم در امان نگه داشت. این پیمان با چشم زرشکی هر زنی که در خانواده سلطنتی متولد شده بود تثبیت شد. هنگامی که این کشور به دلیل نقشه‌های چندین خائن و امپراتوری شرق ویران شد، بلانش تصمیم به خودکشی گرفت که این موضوع بدن و روح او را در اختیار بلان قرار داد. بلان سپس انتقام دوستش را گرفت که به حادثه‌ای شناخته شده تبدیل شد. سال‌ها بعد، دیابلو او را متقاعد کرد که در کنار ژون و ویولت با ریمورو ملاقات کند. پس از این ملاقات، او تصمیم گرفت به تمپست بپیوندد و توسط ریمورو نام «تستاروسا» به او اعطا شد.

اعضا

  • ویولت درینه‌ی بنفش (آلتیما)
  • بلان دیرینه سفید (تستاروسا)
  • ژون درینه زرد (کاررا)
  • نوآر دیرینه سیاه (دیابلو)
  • ورت دیرینه سبز (میسری)
  • بلو دیرینه آبی (رین)
  • روژ دیرینه قرمز (گای کریمسون)
صفحات دیگر