ویکی وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

دیابلو

اشتراک‌گذاری

دیابلو

Diablo

دیابلو - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

روماجی

دیابورو

موهبت / حفاظت الهی

تاج طوفان

عنوان

نوآر دیرینه
پادشاه آسمانی

نام مستعار

نوآر
کورو (سیاه)

مسیر تکامل پیشین

جنسیت

مذکر

سن

+۲۰٬۰۰۰

خانواده

برتا
ونوم
شیطان‌های سیاه رنگ (نودگان)

پیشه

رهبر شماره‌های سیاه
منشی

درجه

وابسته به

تمپست
مجریان
شماره‌های سیاه

اولین نمایش

جلد ۵ (لایت ناول)
چپتر ۶۷ (مانگا)
قسمت ۲۴ (انیمه)

صداگذار

تاکاهیرو ساکورای

دیابلو (Diablo) که همچنین با نام نوآر (Noir) شناخته می‌شود، یکی از هفت دیرینه شیطانی است. او یک مجری در فدراسیون جورا تمپست و دومین منشی ریمورو تمپست است.

شخصیت

دیابلو فردی عجیب اما بسیار حسابگر است. او اغلب یک نگرش کاملا منسجم را از خود نشان می‌دهد اما هر زمان که کسی به ریمورو توهین کند، این ظاهر مودبانه او تبدیل به نوعی بدخواهی می‌شود و او دردناک‌ترین مجازات را برای «گناهکار» متصور می‌شود مگر این که بر خلاف دستورات ریمورو باشد. با این حال، هنگامی که کسی رابطه خوبی با ریمورو داشته باشد، دیابلو نیز با او به شیوه‌ای دوستانه رفتار می‌کند.

بزرگترین نمایش وفاداری دیابلو به ریمورو استخدام صدها شیطان دیگر (از جمله سه دیرینه) برای خدمت به اربابش بود. این افراد گروه «شماره‌های سیاه» را شکل دادند که عملا قوی‌ترین نیروی رزمی تمپست بودند.

پیش‌زمینه

نوآر که از نظر دیگر سایر دیرینه‌ها عجیب است، فقط بر اساس هوس عمل می‌کرد و هیچ رفتار منظمی از خود نشان نمی‌داد، موضوعی که باعث تحریک برخی دیگر از دیرینه‌ها شد. با توجه به این امر، او روزی از پیگیری قدرت دست کشید زیرا کارآیی قدرت او به حدی بالا رفت که هرگونه درگیری برای او بسیار آسان بود. از این رو او با وجود این که قدرت کافی برای تکامل یافتن به یک همتای شیطان را داشت، اما همچنان در مرحله شیطان حکمران باقی ماند.

یک روز هنگامی که او به میل خود به فراخوان یک عضو گروه «بال‌های نقره‌ای» پاسخ داد، بر حسب شانس با شیزوئه ایزاوا برخورد کرد. در هنگام این رویارویی، وقتی نوآر قصد پایان دادن به عمر او را داشت، توسط ماسک ضد جادوی شیزوئه دفع شد و این موضوع باعث شد تا نوآر متوجه شود که این ماسک حاوی قدرتی برای فشرده‌سازی زمان است. پس از این حوادث او به دنیای معنوی بازگشت و به مشاهده مخفیانه‌ی شیزوئه و ماسک او ادامه داد. زمانی که او شاهد بود که ماسک در دستان ریمورو شکسته شد و قدرت خود را از دست داد، نوآر پی برد که ریمورو به قدرت این ماسک مرتبط است.

وقتی ریمورو در هزارتوی رامیریس اقدام احضار کردن یک شیطان بزرگ کرد، او سعی کرد تا احضار شود. با این حال او موفق نبود و شیطانی دیگر به نام برتا به این احضار پاسخ داد که باعث اندوه زیاد نوآر شد.

سرانجام، زمانی که ریمورو یک شیطان بزرگ دیگر را فراخواند تا رازن پنهان را بگیرد، نوآر به همراه دو شیطان بزرگ‌تر که پیروی او بودند احضار شد. پس از چند رویداد دیگر، سرانجام نوآر نام «دیابلو» را از ریمورو دریافت کرد و به یک همتای شیطان تبدیل شد.

صفحات دیگر