وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

داگروئل

اشتراک‌گذاری

داگروئل

Dagruel

داگروئل - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

روماجی

داگوریورو

گونه

غول

عنوان

ارباب شیطانی

جنسیت

مذکر

سن

+۲۰۰۰

کشور ساکن

سرزمین‌های بارن

درجه

وابسته به

اولین نمایش

جلد ۶ (لایت ناول)
چپتر ۷۸ (مانگا)

صداگذار

ریکیا کویاما

داگروئل (Dagruel) یک ارباب شیطانی از نژاد غول است که چهارمین جایگاه را در اکتاگرام دارد. قلمروی او از سرزمین‌های بارن در غربی‌ترین بخش اقلیم مرکزی واقع شده است.

شخصیت

در نگاه اول ممکن است او غولی اهل درگیری تصور شود که تا حدی درست است، با این حال داگروئل فردی تیزبین و مراقب است. او فردی با آرامش و مطمئن به قدرت خود است. اعتماد به نفس او باعث نمی‌شود تا در برابر حقه‌های موجود در اکتاگرام ناآگاه باشد، و به طور فعال به دنبال شواهدی برای تایید داستان‌ها است.

او به قدرت دیگران احترام می‌گذارد اما نسبت به زندگی آن‌ها بی‌تفاوت است، و در بسیاری از مقاطع با ولدورا تا پای جان جنگیده است، و مدام بر سر مرزهای سرزمینی خود با لومینوس درگیری دارد. علاوه بر این، او با اژدهای طوفان رابطه‌ی دوستانه‌ای دارد، و در مورد ملکه ومپایر اظهار کرده است که اگرچه به او احترام می‌گذارد، اما از کشتن او دریغ نخواهد کرد.

پیش‌زمینه

به گفته گای کریمسون، داگروئل یک تایتان بود که از دروازه آسمان محافظت می‌کرد و در کنار لومینوس و دینو بخشی از «نسل دوم» اربابان شیطانی بوده است. او همچنین دارای یک عنصر مقدس است و هیچ یک از خصوصیات ذاتی اربابان شیطانی حقیقی را نشان نداده است.

ولدورا اظهار داشته است که او اغلب با داگروئل درگیر بوده است، اما هرگز برنده مشخصی وجود نداشته است.