بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بنیمارو

اشتراک‌گذاری

بنیمارو

Benimaru

بنیمارو - وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ یافتم

موهبت/حفاظت الهی

تاج طوفان

عنوان

پادشاه اونی
پادشاه آسمانی
فرمانده سامورایی
ارباب شعله (قبلا)

نام مستعار

استاد جوان

مسیر تکامل پیشین

جنسیت

مذکر

خانواده

شونا (خواهر کوچک)

پیشه

فرمانده کل

کلاس

سامورایی

درجه مصیبت

S
A ویژه (قبلا)
A (قبلا)

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۱۲ (مانگا)
قسمت ۹ (انیمه)

بنیمارو (Benimaru، به معنی «دایره سرخ») فردی از سومین گروه هیولاهای زیردست ریمورو تمپست بود که توسط ریمورو نام‌گذاری شد. او که در اصل یک اوگر بود که در مورد خدمت کردن به ریمورو تردیدهایی داشت و درخواست داشت که این شرایط موقت باشد، اما پس از نامگذاری، او تبدیل به یک کیجین شد و بلافاصله به قدرتمندترین زیردست ریمورو در آن زمان تبدیل شد. از این رو او تصمیم گرفت تا به طور دائم به ریمیرو خدمت کند. او در شهر ریمورو، پایتخت فدراسیون جورا تمپست زندگی می‌کند.

بنیمارو خیلی زود به عنوان فرمانده کل کشور منصوب شد و فرماندهی مستقیم نیروهای نظامی تمپست به او سپرده شد. با تبدیل شدن ریمیرو به یک ارباب شیطانی حقیقی، بنیمارو نیز به یک اونی عادل تبدیل شد و به قدرت هیولایی در سطح S رسید.

پیش‌زمینه

بنیمارو در گذشته جانشین روستای اوگر در جنگل جورا بود.

تهاجم اورک‌ها به روستای اوگر

بنیمارو در «آرک اختلال جنگل» به عنوان استاد جوان قبیله اوگر معرفی شد. این دهکده توسط ۱۰٬۰۰۰ اورک به رهبری ارباب اورک گلید و ماجین فوتمن مورد حمله قرار گرفت.

ملاقات با ریمورو

با نابودی کل قبیله، بنیمارو و ۵ نفر دیگر از اعضای قبیله‌اش با پشیمانی فراوان فرار کردند، اما با یک مهاجم گابلین و سپس با ریمورو روبرو شدند. این دو جناح به دلیل ناامیدی گروه اوگر و سوءتفاهم ناشی از پوشیدن ماسک ضد جادویی با یکدیگر درگیر شدند، اما به لطف تلاش خواهر کوچک بنیمارو این مشکل حل شد و تلفاتی به بار نیامد. ریمورو نیز همه را با معجون خود شفا داد و همه به روستای گابلین متعلق به ریمورو رفتند.

پس از کمی استراحت، ریمورو با شرایط بنیمارو و همراهانش آشنا شد و از آن‌ها پرسید که آیا حاضرند زیردستان باشند،‌ حتی اگر موقتی باشد. بنیمارو مدتی زمان خواست تا در مورد آن فکر کند و با دوست و رقیب دوران کودکی خود در این بار مشورت کرد. پس از برخی خاطرات نا امیدکننده، بنیمارو سرانجام پذیرفت و ریمورو به نام‌گذاری شش تا از آن‌ها پرداخت که به دنبال این نام‌گذاری این افراد تبدیل به کیجین شدند.

آمادگی برای مقابله با اورک‌ها

چند روز سپری شد و بنیمارو، هاکورو و سوئی با هم تمرین کردند تا به قدرت‌های جدید خود عادت کنند.

صفحات دیگر