بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شیراهاگی (Snake Eyes Shirahagi)

اشتراک‌گذاری

چشم مار شیراهاگی

Snake Eyes Shirahagi

شیراهاگی (Snake Eyes Shirahagi) Sekiro: Shadows Die Twice

موقعیت

اعماق آشینا

ضربه مرگبار مورد نیاز

۲

ضعف

پاداش

  • ۱× Prayer Bead یا Heavy Coin Purse
  • ۱٬۰۳۰ امتیاز تجربه
  • ۲٬۸۳۳ امتیاز تجربه (نیو گیم +)

شیراهاگی (Snake Eyes Shirahagi) یک نیمه-باس در Sekiro: Shadows Die Twice است.

نیمه باس‌ها دشمنان ویژه‌ای با نام خاص هستند که حداقل دارای دو میل سلامتی هستند، یعنی برای کشتن آن‌ها به دو ضربه‌ی مرگبار یا بیشتر نیاز است. آن‌ها به مراتب از دشمنان معمولی قوی‌تر هستند و آیتم‌ها بهتری نیز از آن‌ها به دست می‌آید.

مکان Snake Eyes Shirahagi

  • اعماق آشینا (Ashina Depths): این نیمه باس در ناحیه‌ی حوضچه‌های سمی حاضر است و از یک مسیر منتهی به لانه کپی نگهبان و جنگل پنهان مراقبت می‌کند.
  • مبارزه با این نیمه باس برای پیشروی به سمت جنگل پنهان ضروری است.

راهنمای مبارزه با Snake Eyes Shirahagi

  • این نیمه باس حامل یک سلاح گرم است و می‌توانید با دقت سکیرو را هدف شلیک خود قرار دهد. شلیک‌ها در فواصل نزدیک (به بهای تخریب بالای استقرار) قابل بلاک کردن هستند اما در فواصل دور تنها با چتر بارگذاری شده می‌توان آن‌ها را بلاک کرد.
  • یکی از استراتژی‌های آسان اما زمان‌بر این است که باس را به سمت حوضچه‌های سمی بکشانید. برای این کار باید ابتدا دو دشمنی که کنار هم ایستاده‌ند را بکشید و سپس باس را به باتلاق سمی بکشانید و به وسیله قلاب خود را به یک بلندی امن برسانید. پس از آن منتظر کم شدن سلامتی باس شوید.
  • از آنجایی که این نیمه باس ضربات سنگینی را وارد می‌کند، توصیه می‌شود تا ضربه مرگبار اول را با مخفی‌کاری وارد کنید. برای این کار باید ابتدا دو دشمن نزدیک ‌به شیراهاگی را بکشید و بدون این که باس شما را ببیند به پشت او بروید. در صورتی که باس شما را دید به نزدیک‌ترین بت در محل بروید، و پس استراحت دوباره سعی کنید. اگر در انجام این کار مشکلی داشتید می‌توانید برای افزایش مخفی‌کاری از یک آیتم Gachiin's Sugar استفاده کنید.
  • دیگر استراتژی برای مقابله با این باس استفاده ارتقای Phantom Kunai مربوط به ابزار شوریکن است. شما باید منتظر شلیک باس بمانید و سپس با نگه داشتن دکمه حمله از فانتوم کونای استفاده کنید. این کار می‌تواند آسیب زیادی را به شیراهاگی وارد کند و شما باید می‌توانید بدون تمام شدن Spirit Emblemها یک میل سلامتی او را خالی کنید. در صورتی که ضربه‌ی مرگبار اول را با مخفی‌کاری به باس وارد نکرده‌اید، با استفاده از آیتم Ceremonial Tanto می‌توانید Spirit Emblemها را بازیابی کنید.
  • اگر باس را به سمت لبه‌ها هدایت کنید می‌توانید حملات او را محدود کنید. در این صورت یکی از حملات او لگد زدن خواهد بود که به دنبال آن یک شلیک انجام می‌شود، و حمله‌ی دیگر گرفته شدن است که هر می‌تواند جاخالی داده شود. مطمئن باشید که بعد از جاخالی دادن دوباره روبروی او قرار بگیرید.
صفحات دیگر