ماروین برانا

ماروین برانا

Marvin Branagh

ماروین برانا Resident Evil

تاریخ مرگ

۲۹ سپتامبر ۱۹۹۸

مکان مرگ

ایستگاه پلیس راکون سیتی

ملیت

آمریکایی/آفریقایی

پیشه

  • افسر پلیس ارشد
  • ستوان

اولین نمایش

Resident Evil 2 (سال ۱۹۹۸)

ستوان ماروین برانا یک افسر پلیس بود که در اداره پلیس راکون سیتی خدمت می‌کرد. او در فعالیت‌های اداری ارشد بود و لیان اس. کندی نیز از پیروی دستورات او بود.

بیوگرافی

وقتی راکون سیتی دچار شیوع گسترده ویروس-تی شد، در حالی که اثری از رئیس پلیس برایان آیرونز نبود و جانشین او یعنی ریموند داگلاس نیز کشته شده بود، ستوان برانا مجبور بود در این وضعیت آشفته اداره را مدیریت کند.

روز شنبه یک عملیات بزرگ پلیس برای برخورد با زامبی‌ها در بانک جفرسون صورت گرفت، اما افراد پلیس در این فرآیند از بین رفتند. زامبی‌ها در غیبت آن‌ها به ایستگاه پلیس رخنه کردند. برای محدود کردن حرکت آن‌ها کرکره‌ی سمت شرقی ایستگاه پایین کشیده شد و این در حالی بود که تعدادی پناهنده در میان آن‌ها حاضر بود. تلفات در بخش غربی حتی بیشتر بود و به این ترتیب تیم برانا در تالار اصلی ایستگاه مبحوس شدند.

در همان شب، گروهی از بازماندگان سعی داشتند ایستگاه را تخلیه کنند اما چند تن از آن‌ها در این فرآیند از دست رفتند. ماروین نیز در این فرآیند مجروح شد و نتوانست آنجا را ترک کند. تنها چند افسر در داخل ایستگاه باقی مانده بودند. آن‌ها قصد داشتند از طریق پارکینگ یا از طریق مجسمه‌ی میان تالار خود را به تونل‌های زیر ایستگاه برساند. با این حال جستجو بسیار دشوار بود و در روز سه‌شنبه از گروه آن‌ها فقط برانا باقی مانده بود.

لیان اس. کندی، یک پلیس تازه‌کار، وقتی وارد ایستگاه پلیس شد موفق شد پازل مربوط به مجسمه را حل کند و وقتی زمان فرار سر رسید، برانا که مجروح شده بود علی‌رغم اصرار لیان از همراهی کردن او امتناع کرد. او در نهایت مدتی بعد تبدیل به یک زامبی شد.