بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سالواتوره مورو

اشتراک‌گذاری

سالواتوره مورو

Salvatore Moreau

سالواتوره مورو - رزیدنت ایول

تاریخ مرگ

۹ فوریه ۲۰۲۱

وابسته به

خانواده مورو

جنسیت

مذکر

صداگذاری

جسی پیمینتل

سالواتوره مورو (Salvatore Moreau) یک انسان جهش‌یافته بود که در کوهستانی در اروپای شرقی زندگی می‌کرد. او احتمالا آخرین بازمانده از خاندان مورو است که در مخزن آب مورو زندگی می‌کند.

پیش‌زمینه

از گذشته‌ی سالواتوره اطلاعات زیادی وجود ندارد، اگرچه این موضوع مشخص است که او فردی از خانواده مورو و آخرین لرد آن است. خانواده او برای نسل‌ها با خانواده‌های نجیب بنوینتو، هایزنبرگ و دیمیترسکو اتحاد داشته و این چهار خانواده یک روستای کوهستانی را در اختیار خود داشته است. مورو نیز همانند بیشتر افراد این منطقه از پیروان یک فرقه محلی به رهبری مادر میراندا بود. او سرانجام به انگل کادو آلوده شد و به یک هیولای ماهی-گونه تبدیل شد.

مورو به دلیل ظاهر عجیب و غریبش تقریبا فاقد عزت نفس است و همیشه در مخزن آب منزوی خود ساکن است. او نسبت به اثبات کردن خود به سایر اربابان و مادر میراندا که او را مادر واقعی خود می‌پنداشت، ناامید بود. برای همین او آزمایشاتی را با استفاده از انگل کادو روی روستاییان انجام داد که البته هیچ یک از آن‌ها موفقیت‌آمیز نبود.

مکانی که مورو آزمایشات خود را در آن انجام می‌داد با نام «کلینیک مورو» شناخته می‌شود که این موضوع می‌تواند احتمال پزشک بودن او قبل از جهش یافتن را تقویت کند.

اندکی قبل از ورود ایتن وینترز به روستا، مورو یک فلاسک حاوی بازوهای قطع شده‌ی دختر ایتن را دریافت کرد و به او دستور داده شد تا از آن تا زمان شروع مراسمی محافظت کند.

بیولوژی

در میان چهار ارباب روستا، مورو کمترین شباهت را به یک انسان عادی دارد. انگل کادو او را به یک هیولای ماهی-مانند تبدیل کرده است که دارای آبشش، بادکنک شناوری، دست و پاهای پرده‌دار، و پشت خمیده است. رشد خارج از کنترل سلول‌های او همچنین منجر به پوشاندن قسمت‌های زیادی از مخزن آب او با آنزیم‌های ضخیم و چسبنده شده است. او ظاهرا قادر به كنترل این آنزیم‌ها است چرا که او سعی کرد با فرو بردن آن‌ها در دیواره‌ها، ایتن را به دام بیندازد. او همچنین روی بازوی چپ خود یک تتو دارد.

او توانایی جهش یافتن به یک هیولای عظیم ماهی-شکل را دارد که این هیولا دارای یک حفره‌ی دهان بزرگ است و پشت آن با چشم‌هایی پوشانده شده است. مورو در این فرم توانایی تولید اسید بسیار قوی و در مقیاس بالا را از معده‌ی خود دارد که در صورت هدایت شدن به سمت بالا می‌تواند به شکل «باران» ظاهر شود. او تا پیش از جهش یافتن به این فرم ظاهرا تا حدی توانایی کنترل فرم خود را داشت و در مقطعی در قالب یک ماهی غول‌پیکر در برابر ایتن ظاهر شد.

صفحات دیگر