بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آنت برکین

اشتراک‌گذاری

آنت برکین

Annette Birkin

آنت برکین رزیدنت ایول

تاریخ مرگ

۳۰ سپتامبر ۱۹۹۸

نژاد/ملیت

آمریکایی

پیشه

پژوهشگر آمبرلا

اولین نمایش

Resident Evil (سال ۱۹۹۸)

دکتر آنت برکین (Annette Birkin) یک ویروس شناس به کار گرفته شده توسط آمبرلا USA، و یکی از مدیران تسهیلات زیرزمینی آن‌ها به نام NEST در راکون سیتی بود. او همسر دکتر ویلیام برکین و مادر شری برکین است.

بیوگرافی

حادثه‌ی تخریب راکون سیتی

داستان Resident Evil 2 Remake

در ماه‌های بعد از شیوع ویروس در آزمایشگاه آرکلی، رابطه‌ی برکین‌ها با مرکز فرماندهی آمبرلا خراب شد. بعد از تلاش‌هایی در جهت مختل کردن پروژه و خارج کردن آن‌ها از NEST، این تسهیلات به طور مستقل شروع به فعالیت کرد. آن دو قادر بودند با ارتش ایالات متحده معامله کنند و گلگتا را برای پروژه‌ی سلاح بیولوژیکی خودشان به آن‌ها تسلیم کنند. مرکز فرماندهی آمبرلا با داشتن جاسوس‌هایی درون ارتش از این موضوع آگاه شد، و در شب ۲۲ سپتامبر سرانجام USS به آزمایشگاه هجوم برد و ویلیام مورد اصابت گلوله قرار گرفت. آنت موفق نشد برای جلوگیری ویلیام در تزریق یک نمونه‌ی جی به خودش به موقع به محل برسد و عدم تثبیت جهش در ویلیام باعث شد تا او به یک هیولای قدرتمند تحت عنوان جی (G) تبدیل شود.

آنت در طول هفته آزمایشگاه NEST را ترک کرد تا وضعیت جی را آنالیز کند. در ساعت‌های اولیه از روز ۳۰ سپتامبر او با دخترش شری و بازمانده‌ای دیگر یعنی کلر ردفیلد مواجه شد که برای فرار از زامبی‌های خیابان به فاضلاب پناه برده بودند. با این حال کارهای آنت مشکلاتی را به وجود آورد و در نهایت شری توسط جی یافته شد و به انگل آلوده شد. آنت که متوجه تهدید جهش یافتن شری و میلیون‌ها انسان دیگر بود، دخترش را به همراه ردفیلد به NEST فرستاده تا با واکسن DEVIL از جهش او جلوگیری کند.

آنت در NEST با لیان اس. کندی افسر پلیس، و ایدا وانگ که ادعا می‌کرد از FBI آمده روبرو شد. او در مقطعی باعث سقوط ایدا از سکویی و مجروح شدن او شد. پس از آن آنت محل را به سمت آزمایشگاه ترک کرد.

او در NEST با جی مواجه شد و به وسیله‌ی یک سلاح مخصوص به این هیولا شلیک کرد. با این حال این سلاح کارساز نبود و جی او را محکم به سمت دیواری پرتاب کرد که منجر به مجروحیت شدید او شد. او مدت کوتاهی پس از آن جان خود را از دست داد.

صفحات دیگر