ری:زیرو

پاک

اشتراک‌گذاری

پاک

Puck

پاک - ری:زیرو

نام مستعار

جانور پایان

لقب

پاکی/بابی (توسط بیتریس)

نژاد

اسپیریت ساختگی

جنسیت

مذکر

سن

۴۲۱ (آرک ۵)

پیشه

اسپیریت بزرگ آتش
اسپیریت قراردادی

بستگان

امیلیا (طرف قرارداد/همانند دختر)
بیتریس (خواهر)
اکیدنا (خالق)
اسپیریت اکیدنا (خواهر)

جادو

جادوی آتش
جادوی آب
جادوی یین
جادوی باد
جادوی سنگ

صداگذار

اوچیاما یومی

پاک (Puck) یک اسپریت ساختگی است که توسط اکیدنا ایجاد شد و قبلا با امیلیا قرارداد داشت. او همچنین با نام جانور پایان شناخته می‌شود و در حال حاضر اسپیریت بزرگ آتش است.

در هنگام رویدادهای آرک ۱ و تا ۴ او نقشی محوری را در وضعیت ذهنی امیلیا بازی کرد و به عنوان یک شخصیت والدین-گونه از او حمایت کرد. با این حال در آرک ۴ پاک مجبور شد تا قراردادش با او را قطع کند تا مهر گذاشته شده روی خاطرات امیلیا را حذف کند، و به او شانس مبارزه کردن در آزمون‌های جادوگر طمع را بدهد. او بعد از استفاده از آخرین ذره‌ی انرژی خود در آن زمان به یک دوره خواب طولانی فرو رفت. او در حال حاضر در داخل یک کریستال پیروکسن قدرتمند است که در اختیار امیلیا است.

تاریخچه

حدود ۴۰۰ سال قبل پاک یک موجود انسان‌نما بود اما توسط اکیدنا به شکل یک اسپیریت یا روح مصنوعی درآمد تا بر امیلیا نظارت داشته باشد. سه سال بعد از ساختش او و بیتریس به توسکا در دفع کردن اژدهایان نقره‌ای تحت هدایت فالگال کمک کردند.

ظاهرا وقتی اکیدنا برای یافتن امیلیا به محراب رفت، پاک او را ترک کرد. هفت سال قبل از شروع گزینش، پاک اقدام به یخ‌زدایی امیلیا کرد و به عنوان دوست و مربی او نقش‌آفرینی کرد. بعدا او شروع به زندگی در عمارت رزوال کرد و در آنجا دوباره به بیتریس پیوست.