ری:زیرو

بیتریس

اشتراک‌گذاری

بیتریس

Beatrice

بیتریس - ری:زیرو

نام مستعار

روح بزرگ کتابخانه ممنوعه
روح بزرگ ناتسوکی سوبارو

لقب

بتی
بیکو
بچه چهارصد ساله

نژاد

اسپیریت ساختگی

جنسیت

مونث

سن

+۴۰۰

وابسته به

پیشه

اسپیریت قراردادی
سرپرست کتابخانه

بستگان

ناتسوکی سوبارو (طرف قرارداد/همانند برادر)
پاک (برادر)
اکیدنا (خالق/همانند مادر)
اسپیریت اکیدنا (خواهر)

جادو

جادوی یین
جادوی آب
جادوی باد

سلاح

کتاب خرد (قبلا)

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۰ (مانگا)
قسمت ۴ (انیمه)

صداگذار

آرای ساتومی

بیتریس (Beatrice) عضوی از کمپ امیلیا و سرپرست سابق کتابخانه ممنوعه در عمارت رزوال تا زمان تخریب آن در آرک ۴ است. او یکی از شخصیت‌های جانبی مهم در ری:زیرو است که نقش بزرگی در آرک ۴ دارد.

او یک اسپیریت (روح) ساختگی است که به دلایل نامشخص توسط جادوگر طمع ساخته شده است. ۴۰۰ سال پیش به او گفته شد تا در کتابخانه منتظر «فردی» باشد که موجب رستگاری او خواهد شد. با این حال در اوج رویدادهای آرک ۴ سوبارو او را متقاعد کرد تا زندگی کند و به این ترتیب او تبدیل به اسپیریت قراردادی سوبارو شد.

پیشینه

بیتریس یک اسپیریت مصنوعی است که ۴۰۰ سال پیش توسط اکیدنا ساخته شد. در سال‌های بعد از ایجادش اکیدنا به او ماموریت داد تا از عمارتش یعنی کاخ جادوگری حفاظت کند. حدود سه سال بعد از ایجاد شدنش، او و پاک به توسکا در زمینه دفع کردن اژدهایان نقره‌ای تحت هدایت فالگال کمک کردند.

چند سال بعد بیتریس شروع به همراهی اکیدنا تا پناهگاه کرد و در آنجا برای اولین بار با ریوزو میر آشنا و دوست شد. با این حال در مقطعی جادوگر سودازده یعنی هنکتور به این پناهگاه حمله کرد و اکیدنا را شکار کرد. ریوزو برای محافظت از همه افراد داخل پناهگاه پیشنهاد استفاده از خودش برای سرعت بخشیدن به فرآیند حصارگذاری در اطراف پناهگاه را داد، نقشه‌ای که اکیدنا برای متوقف کردن هکتور داشت. به دنبال ایجاد حصار و بقای پناهگاه، اکیدنا به بیتریس گفت که از درب گذرگاه به منظور اتصال کتابخانه‌اش به عمارت رزوال استفاده کند، تا به این ترتیب اطلاعات جمع‌آوری شده او حفظ شود. اکیدنا به بتریس گفت که از این کتابخانه محافظت کند تا «فردی» او را از کتابخانه بیرون آورد.

در طول قرن‌های بعدی افراد زیادی سعی کردند بیتریس را از کتابخانه خارج کنند اما تمام آن‌ها تحت تاثیر اطلاعات موجود در کتابخانه ممنوعه قرار گرفتند یا از بیتریس به چشم یک اسپیریت بسیار قدرتمند نگاه کردند. بیتریس قلب خود را بسته بود و تردید داشت که آن فرد مورد نظر هرگز آشکار شود. با این حال در مقطعی پسری مرموز به نام ناتسوکی سوبارو به عمارت رسید که زندگی او را تغییر داد.