ری:زیرو

آل

اشتراک‌گذاری

آل

Al

آل - ری:زیرو

نام مستعار

آلدباران

لقب

آقای کلاه‌خود
دلقک

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

اواخر دهه ۳۰ - اوایل دهه ۴۰

وابسته به

پیشه

خدمتگذار پریسیلا
شوالیه پریسیلا
گلادیاتور

جادو

جادوی سنگ

تجهیزات

شمشیر اژدهای آبی
کلاه‌خود سیاه

اولین نمایش

جلد ۴ (لایت ناول)
چپتر ۲ (مانگا)
قسمت ۱۲ (انیمه)

صداگذار

فوجیوارا کیجی (فصل ۱)
سکی توموکازو

آلدباران (Aldebaran) که بیشتر با نام آل شناخته می‌شود عضوی از کمپ پریسیلا است و نقش شوالیه‌ی پریسیلا باریل را بازی می‌کند. او در آرک ۳ و آرک ۵ نقش‌های جانبی داشت اما در آرک ۷ یک شخصیت جانبی مهم بود.

او در آرک ۳ به عنوان شوالیه پریسیلا معرفی شد. او به مانند سوبارو حدود هجده سال پیش از ژاپن به این دنیای جدید احضار شد. در آرک ۵ این موضوع مشخص شد که او نیز همانند سوبارو دارای قابلیتی در بازگشت از مرگ است و با فرقه‌ی جادوگر و اعضای آن آشنایی دارد.

او با همراهی سوبارو، وینسنت ابلکس، میدیوم اوکانل، تاریتا و لویی آرنب عازم شهر شیطانی کی‌آس‌فلیم شد تا از پیوستن ژنرال الهی هفتم یعنی یورنا میشیگوره به کمپ دشمن جلوگیری کند.

تاریخچه

آل حدود هجده سال قبل به دنیای دیگری احضار شد. زمانی او گلادیاتوری در امپراتوری وولکیا آشنا شد و نحوه‌ی مبارزه کردن را آموخت و یک شمشیر را دریافت کرد. او در نبردی نامعلوم دست چپ خود را از دست داد. او تقریبا یک دهه را به عنوان برده مبارز در کلوسئوم سپری کرد تا این که روزی یکی از مسئولان به او اجازه داد که فرار کند، چرا که بر خلاف سایر گلادیاتورها در چشمان او هدفی دیده بود. همچنین این فرد برای این که سفر او برای خروج از وولاکیا را تامین کند یک کلاه‌خود سیاه را به او هدیه داد که او را شبیه به یکی از قهرمانان کولوسئوم می‌کرد.

مدتی بعد، آل به مسابقه شوالیه پریسیلا پیوست اما قادر به پیروزی در آن نشد. با این حال پریسیلا در عوض چهار شرکت‌کننده برتر، او را به عنوان شوالیه خود برگزید.