ویکی وان پیس

گرونیکا

اشتراک‌گذاری

گرونیکا

Guernica

گرونیکا - وان پیس

وابسته به

پیشه

مامور سایفر پل

اولین نمایش

چپتر ۷۰۵
قسمت ۶۳۵

صداپیشه

کیتسومی سوزوکی
هیرومو میازاکی (قسمت ۱۰۱۸-)

گرونیکا (Guernica) یک مامور ماسک‌دار از CP0 است.

او با توجه به اقدامات و نقشش در آرک کشور وانو، یک آنتاگونیست جانبی در این آرک است.

شخصیت

گرونیکا همانند بسیاری از عوامل CP0 یک مامور حرفه‌ای است و ماموریت‌های خود را بیش از هر چیز در اولویت قرار می‌دهد. با این حال او به سرعت می‌تواند عصبانی شود، همانطور که دیده شد پس از اینکه آپو او و ماها را سگ‌های اشراف جهانی خطاب کرد، گرونیکا به او حمله‌ور شد و حتی او حاضر بود دریک، یک مامور مخفی SWORD را به خاطر مزاحم بودن از بین ببرد. او همچنین حسادت خود را نسبت به دریک برای تعیین کردن سرنوشت او ابراز کرد. زمانی که گرونیکا به دلیل دخالت‌هایش در برابر کایدو قرار گرفت، او بدون هیچ ترسی در برابر حمله کایدو ایستاد و هیچ تلاشی برای فرار نکرد.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

پنج ارشد گرونیکا را به عنوان یکی از بهترین عوامل در نظر گرفته است. او اغلب به عنوان سخنگوی کل این سازمان عمل می‌کند.

گرونیکا و ماها در طی تعقیب کردن روبین، افراد قدرتمند مختلف حاضر در اونیگاشیما از جمله جنگجویان متعدد مینک را شکست دادند. آن‌ها همچنین با دو عضو از بدترین نسل یعنی آپو و اکس دریک روبرو شدند. در این مقطع گرونیکا با سهولتی ظاهری اکس دریک را شکست داد، که این موضوع باعث شد تا آپو با دیدن قدرت این دو مامور تصمیم به ترک مبارزه بگیرد.

روکوشیکی

گرونیکا به عنوان یک عامل CP0 یک قاتل استاد و کاربر ماهر روکوشیکی است. او به تکنیک‌های سورو، شیگان، و تکای دسترسی دارد. تکنیک تکای او به اندازه‌ای قوی بود که لوفی را در فرم باندمن خود برای چند لحظه نگه داشت و به کایدو اجازه داد تا یک حمله تقریبا مرگبار را انجام دهد.