ویکی وان پیس

لونری‌ها

اشتراک‌گذاری

لونری‌ها

Lunarians

لونری‌ها - وان پیس

خصوصیات

پوست قهوه ای، موهای سفید، بال های سیاه
توانایی خودسوزی و کنترل آتش
انعطاف‌پذیری فیزیکی شدید

خاستگاه

رد لاین (قبلا)بالای رد لاین (قبلا)

اولی نمایش

چپتر ۹۲۵
قسمت ۹۱۸

لونری‌ها (Lunarians) نژادی از مردم رد لاین هستند که قادر به ایجاد آتش از بدن خود هستند. تصور می‌شود که این نژاد منقرض شده است و کینگ تنها بازمانده طبیعی آن است.

بیولوژی

لونری‌ها
کینگ در حال پرواز

لونری‌ها توانایی اشتعال بدن خود و کنترل آتش ایجاد شده را دارند. آن‌ها می‌توانند پرتوهای قدرتمند و انفجارهای آتش متمرکز شده را از دستان خود شلیک کنند. فیزیولوژی بدن آن‌ها به نحوی است که تقریبا در برابر ضربات فیزیکی آسیب‌ناپذیرند دارند و این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در هر محیط طبیعی رشد کنند. با این حال ظاهرا در برخی نقاط، این دوام آن‌ها با خاموش شدن شعله‌ی پشت‌شان از بین می رود، اگرچه آن‌ها در عوض سرعت بیشتری کسب خواهند کرد. اینکه شعله‌ی پشت آن‌ها به خواست خودشان خاموش می‌شود یا اینکه محدودیت زمانی برای آن وجود دارد مشخص نیست.

برخلاف ساکنان جزایر آسمانی، بال‌های یک لونری بالغ کاملا کاربردی هستند و امکان پرواز بسیار سریع را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

روابط بین-گونه‌ای

لونری‌ها زمانی که در بالای رد لاین زندگی می‌کردند به عنوان قبیله‌ی «خدایان» شناخته می‌شدند. طبق گفته‌ی ریش‌سفید، مدت‌ها قبل از اینکه مری ژوا وجود داشته باشد، «پادشاهی خدایان» در این قاره سرخ وجود داشته است.

با این حال، تحت شرایطی که ناشناخته است لونری‌ها تقریبا منقرض شده‌اند و تنها یک بازمانده شناخته شده از آن موجود است. دولت جهانی ظاهرا تا به امروز در سرتاسر جهان لونری‌ها را شکار کرده است و برای هر گونه اطلاع در مورد محل مخفی شدن هر لونری، پاداش ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی تعیین کرده است. زمانی کایدو یکی بازمانده‌های لونری‌ها یعنی کینگ را می‌شناخت که در آن زمان با نام آلبر شناخته می‌شد.

لونری‌ها یکی از تنها سه نژادی هستند که در سرزمین توتو حضور ندارند، سرزمینی که حامل نژادهای مختلف جهان است. به همین دلیل، شارلوت لینلین ابراز تمایل کرده است که کینگ را در خدمه خود استخدام کند.

اعضا

طبیعی

سرافیم

اس-اسنیک
اس-هاک
اس-بر
اس-شارک
صفحات دیگر