ویکی وان پیس

قبیله مینک

اشتراک‌گذاری

قبیله مینک

Mink Tribe

قبیله مینک - وان پیس

خصوصیات

انسان‌نماهای حیوان

خاستگاه

زو

اولین نمایش

چپتر ۴۹۸
قسمت ۳۹۲

قبیله مینک (Mink Tribe) نژادی از انسان‌نماها و پستاندارانی پشمالو هستند که در دوکدام موکومو و در بالای زو زندگی می کنند. قبیله آن‌ها برای ۱۰۰۰ سال از تمدن‌های بشری منزوی بوده است.

بیوگرافی

گونه‌های مختلف مینک‌ها به طور مستقیم ارثی نیستند. هنگامی که پکومز دوباره با والدینش متحد شد، هیچ یک از مینک‌های این جمع شیر ​​مینک نبودند. همچنین مینک‌ها همانند فیش-من‌ها و مرفولک‌ها می‌توانند هر گونه پستانداری را بسته به میراث‌شان به دنیا آورند.

روابط بین گونه-ای

مینک‌ها اغلب به انسان‌ها به عنوان مینک‌های کوچکتر اشاره می‌کنند زیرا معتقدند که انسان‌ها میمون‌های معمولی هستند که موهای کمتری دارند. از این رو آن‌ها انسان‌ها را هم نژاد با خود فرض می‌کنند. علیرغم شایعاتی که پیرامون آن‌ها وجود دارد، اما آن‌ها کینه‌ای نسبت به انسان‌ها ندارند، حتی برخی مینک‌ها آن‌ها را تحسین می‌کنند یا گاهی جذب آن‌ها می‌شوند.

به طور گسترده اعتقاد بر این است که قبیله مینک سیاست درهای بسته دارد و خود را از انسان برای بیش از یک هزار سال منزوی کرده است. با این حال، آن‌ها در واقع کاملا از مهمانانی که از کشورشان بازدید می‌کنند استقبال می‌کنند و زنگی را برای خوش آمدگویی به صدا در می‌آورند. آن‌ها همچنین به روزنامه‌ها دسترسی دارند و بنابراین از رویدادهایی که در سراسر جهان رخ می دهد مطلع هستند. حتی برخی مینک‌ها وجود دارند که جزیره را ترک کرده‌اند تا در خارج از خانه زندگی کنند، همانطور که بپو در سنین جوانی آنجا را ترک کرد و به دزدان دریایی قلب پیوست، یا پوکمز که در میان دزدان دریایی بیگ مام بود نشان داد. همچنین، برخلاف سایر کشورهای انزواطلب مانند آمازون لیلی و کشور وانو، مینک‌ها از قدرت میوه‌های شیطانی بسیار آگاه هستند.

مینک‌ها به شدت به دوستان خود وفادار هستند تا جایی که به دشمنان دروغ می‌گویند و خود و کشورشان را قربانی می‌کنند تا از آن‌ها محافظت کنند. این امر به‌ویژه در پیوند قوی آن‌ها با اعضای خانواده کوزوکی از کشور وانو دیده شده است.

صفحات دیگر