بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

جرما ۶۶

اشتراک‌گذاری

جرما ۶۶

Germa 66

جرما ۶۶ - وان پیس

رمانجی

جروما دابورو شیکوسو

وابسته به

پادشاهی جرما

اولین نمایش

چپتر ۸۲۵
قسمت ۷۸۳

جرما ۶۶ (Germa 66) که همچنین به عنوان جنگ‌افروزان (Warmongers) شناخته می‌شود، یک شاخه نظامی از پادشاهی جرما و یک نیروی مزدور در جهان زیرین است که توسط خانواده وینسموک فرماندهی می‌شود. آن‌ها قصد داشتند با دزدان دریایی بیگ مام وصلت کنند که در قالب یک توافق سیاسی بین دو خانواده شارلوت و وینسموک انجام می‌شد، اما پس از افشای خیانت خدمه‌ی بیگ مام، جرما ۶۶ به دشمن آن‌ها تبدیل شد.

جرما ۶۶ با توجه به اقدامات خود یک گروه آنتاگونیست ثانویه در نیمه‌ی اول آرک جزیره سراسر کیک است که سپس به متحدی برای کلاه حصیری‌ها تبدیل می‌شود. آن‌ها همچنین شخصیت‌های اصلی داستان جانبی "Germa 66's Ahh... An Emotionless Excursion" هستند.

شرح

شهرت

جرما ۶۶
جرما ۶۶ در کمیک استریپ «سورا، جنگجوی دریا»

جرما ۶۶ در سراسر جهان به‌عنوان آنتاگونیست اصلی یک کمیک استریپ معروف به نام «سورا، جنگجوی دریا» شناخته شده است. به همین دلیل وجود چنین سازمانی برای بسیاری مورد تردید است، به طوری که از آن‌ها با عنوان «ارتش افسانه‌ای شیطانی» یاد می‌شود. علاوه بر این، کشور کوزیا از اقیانوس شرقی از کشف واقعی بودن جرما ۶۶ شوکه شده بود.

از سوی دیگر، وجود این سازمان در جهان زیرین و همچنین در دریاهایی که آن‌ها فعالیت داشته‌اند، مشهور است. صرف نظر از اینکه مردم به وجود این ارتش اعتقاد دارند یا نه، با این حال این ارتش شهرت وحشتناکی در سراسر جهان پیدا کرده است.

فعالیت‌ها و توانایی‌ها

فعالیت‌های جرما ۶۶ ترکیبی از گسترش نظامی و جنگ‌افروزی در جهان زیرزمینی است. در مورد اول، آن‌ها درگیر فتح چهار ملت بودند که با ترور پادشاهان این چهار ملت به اوج خود رسید. در مورد دوم نیز آن‌ها به عنوان یک اجاره‌دهنده مزدور عمل می‌کند. در مقطعی آن‌ها از یکی از دو جناح جنگ داخلی دو-ساله‌ی جزیره بروک کولی پول دریافت کردند تا طرف مقابل را شکست دهند، چیزی که در چهار ساعت آن را عملی کردند.

جرما به عنوان یک تیم رزمی، به طور گسترده و ماهرانه از فناوری پیشرفته نظامی استفاده می‌کند. آن‌ها این فناوری را به طور مداوم از طریق درگیری در جنگ‌ها بهبود داده‌اند. این فناوری آنقدر پیشرفته است که بیگ مام، یکی از چهار امپراتور به دنبال اتحاد با وینسموک‌ها بود تا به منابع آن‌ها دسترسی پیدا کند. خواهر و برادران وینسموک مستقیما تحت فرماندهی نیروهای جرما هستند همچنین آن‌ها انسان‌های اصلاح‌شده ژنتیکی هستند که توانایی‌های رزمی و توانایی‌های ویژه‌شان فراتر از انسان‌های معمولی است. علاوه بر این، آن‌ها از تجهیزات جنگی استفاده می‌کنند، از جمله کفش‌هایی که به آن‌ها اجازه شناوری می‌دهد و قدرت ضرباتشان را افزایش می‌دهد. فرمانده عالی ارتش همچنین دارای مجموعه‌ای از سلاح‌ها است که با انرژی الکترومغناطیسی کار می‌کنند.

اعضا

فرمانده کل

فرمانده‌ها

  • وینسموک ریجو
  • وینسموک ایچیجی
  • وینسموک نیجی
  • وینسموک یونجی

متحدان و وابستگان

صفحات دیگر