بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اشراف جهانی

اشتراک‌گذاری

اشراف جهانی

World Nobles

اشراف جهانی - وان پیس

وابسته به

پیشه

اشراف کلاس جهانی

اولین نمایش

فصل ۲۳۳ (مانگا)
قسمت ۱۵۱ (انیمه)

اشراف جهانی (World Nobles) که همچنین با نام اژدهایان آسمانی (Celestial Dragons) شناخته می‌شوند، فرزندان نوزده پادشاه از بیست پادشاهی هستند که دولت جهانی را تاسیس کرده‌اند.

فعالیت‌ها و نقش آن‌ها باعث شده است تا آن‌ها در میان آنتاگونیست‌های مهم مجموعه‌ی وان پیس مثل دوفلامینگو، خاندان سه (رزوارد، کارلوس، شالریا) و پنج ارشد قرار بگیرند.

نگاه کلی

تقریباً ۸۰۰ سال قبل از خط زمانی فعلی، ۲۰ خانواده سلطنتی از جزایر مختلف در سراسر جهان اتحادی را برای مبارزه با پادشاهی بزرگ تشکیل دادند. پس از پیروزی آن‌ها، ۱۹ خانواده از ۲۰ خانواده سلطنتی به سرزمین مقدس مری ژوا نقل مکان کردند، شهری که در بالای رد لاین و در نیمه‌ی مسیر گرند لاین ساخته شده بود و به عنوان «مرکز دنیا» شناخته می‌شد. تنها خانواده سلطنتی پادشاهی آلاباستا ترجیح دادند که در وطن خود بمانند.

با گذشت زمان، خانواده‌های سلطنتی در مری ژوا اتحاد خود را با کشورهای بیشتری از چهار اقیانوس آبی ایجاد کردند و در نهایت این اتحاد را به یک دولت جهانی تبدیل کردند که امروزه وجود دارد. اشراف جهانی از نوادگان مستقیم این ۱۹ خانواده هستند.

آن‌ها افرادی هستند که اجازه دارند در سرزمین مقدس مری ژوا زندگی کنند. با این حال ارتباطات آن‌ها به دولت جهانی باعث شده تا آن‌ها به طور مداوم از قدرت‌شان سوء استفاده کنند و به مردم پایین‌دست خود به عنوان رعیت نگاه کنند. محفظه‌های شیشه‌ای روی سر آن‌ها به این خاطر است که از تنفس هوای مردم عادی توسط آن‌ها جلوگیری شود.

اشراف جهانی هر یک دارای یک چیپ شناسایی دولتی هستند که وضعیت آن‌ها را نشان می‌دهد.

اشراف جهانی

صفحات دیگر