بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

چشم شیطان

اشتراک‌گذاری

چشمان شیطان (Demon Eyes) اشاره به چشمانی ویژه دارد که با قابلیت‌هایی را در اختیار کاربر خود می‌گذارد. این که چطور فردی این چشم‌ها را دریافت می‌کند ممکن است متفاوت باشد اما این احتمال برای برخی افراد وجود دارد که با این چشم‌ها به دنیا آیند. افرادی که با فاکتور لاپلاس متولد می‌شوند دارای این چشمان هستند اما فردی که در اعطا کردن چشم شیطانی شناخته شده است کیشیریکا کیشیریسو است.

انواع چشم‌های شیطانی

تعدادی چشم شیطانی وجود دارد و کیشیریکا صاحب ۱۲ تا از آن‌ها است، با این حال تنها تعداد کمی از آن‌ها شناخته شده‌اند.

چشمان قدرت جادو

چشم شیطان
چشم قدرت جادوی گیلین

شناخته شده‌ترین چشمان شیطانی، چشمان قدرت جادو است که به کاربر اجازه می‌دهد قدرت جادو را به طور مستقیم مشاهده کند. این چشم به رنگ سبز تیره است و یک طرح صلیبی شکل دارد.

کاربران

چشمان شناسایی

وقتی فردی با چشمان شناسایی به چیزی نگاه کند جزئیات آن را شی برایش آشکار می‌شود. با این حال تنها درون چیزهایی که کیشیریکا می‌شناسد نمایان می‌شود. هر چیزی که او نشساند به عنوان چیزی ناشناخته نشان داده می‌شود.

کاربران

  • کیشیریکا کیشیریسو
  • کلیف گریمویر

چشمان ایکس-ری

همان طور که از نامش مشخص است، کاربر می‌تواند به واسطه آن‌ها از درون اشیای غیرشفاف مشاهده کند. این اشیا می‌تواند شامل دیوارها یا لباس‌ها باشند. با این حال کاربر قادر به دیدن از درون انسان یا قدرت جادویی متراکم نیست.

کاربران

  • کیشیریکا کیشیریسو

چشمان روشن‌بین

چشم شیطان

چشمان روشن‌بین به کاربر اجازه می‌دهد تا نقاط دور را ببیند. با این حال، کنترل «نقطه تمرکز» دشوار است. به نظر می‌رسد که این چشم به جای این که به عنوان یک میدان دید عمل کند، چشم انداز فرد را تغییر می‌دهد و میزان مانا فاصله کاربر را تعیین می‌کند. کانجی اصلی (千里眼) در لغت به معنی «چشمان هزار مایل» است.

کاربران

چشمان آینده‌نگر

چشم شیطان

چشم آینده‌نگر به فرد اجازه می‌دهد تا آینده را ببیند و نتایج احتمالی را مشاهده کند. با این حال همانند چشمان روشن‌بین کنترل «نقطه تمرکز» دشوار است، و منظور از نقطه تمرکز در این این است که کاربر تا کجا می‌خواهد ببیند. هرچه فرد بیشتر سعی کند ببیند، نتایج بیشتری برایش نشان داده می‌شود اما این نتایج تارتر می‌شوند.

ظاهر این چشم رنگی شبیه به چشم‌های طبیعی رودئوس دارد، اما مردمک شکل چرخشی و شبیه به گرداب دارد.

کاربران

  • کیشیریکا کیشیریسو
  • رودئوس گریرات

چشمان سراسر بینا

این چشمان به کاربر اجازه می‌دهد تا همه چیز را در جهان ببیند و حتی می‌تواند افراد خاصی را پیدا کند. با این حال اگر یک قدرت جادویی به اندازه کافی متراکم باشد می‌تواند مانع دید این چشمان شود. کانجی اصلی (万里眼) در لغت به معنی « چشمان ده هزار مایل» است که احتمالا نشان‌دهنده سطح بالاتر او نسبت به چشمان روشن‌بین است.

کاربران

  • کیشیریکا کیشیریسو

چشمان تهی مطلق

چشم‌های شیطانی تهی مطلق، حصاری وسیع را در اطراف منطقه ایجاد می‌کند. دقیقا مشخص نیست که این حصار چگونه عمل می‌کند، اما می‌تواند مانع از ورود تعداد زیادی از مردم به یک قلعه شود.

کاربران

  • راندولف ماریان

چشمان جادوی مهربانی

چشمان جادویی مهربانی باعث می‌شود تا افراد شیفته‌ی کاربر شوند. از آنجا که برخی از کاربران نمی‌توانند آن را کنترل کنند، معمولا این چشم را با بانداژ یا چشم‌بند می‌پوشانند.

کاربران

  • گاندالف رانگید
صفحات دیگر