ویکی موشوکو تنسی: تناسخ بیکار

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اقلیم شیطان

اشتراک‌گذاری
اقلیم شیطان
نقشه اقلیم شیطان

اقلیم شیطان (Demon Continent) قاره‌ای در شرق دریای رینگوس است که نژاد شیطان‌ها در آن زندگی می‌کنند. هیچ جاده‌ای در این قاره وجود ندارد اما یک مسیر واحد در آن وجود دارد. هیولاهای درجه D یا بالاتر در سراسر قاره پرسه می‌زنند و سازگاری بالایی با تکنیک‌ها دارند، حتی اگر تکنیکی را فقط یک بار دیده باشند. گفته می‌شود که جنگجویان برای آموزش به آنجا می‌روند اما معمولا هرگز برنمی‌گردند. این اقلیم سرزمینی بسیار خشن است که توسط اربابان شیطان اداره می‌شود. گفته شده است که گوشت هیولاها طعم بدی دارند.

جمعیت

نژاد شیاطین اکثر جمعیت این اقلیم را تشکیل می‌دهند. نژادهای دیگری مثل نژاد انسان، نژاد جانور و همین طور دریانوردان را می‌توان در نزدیکی شهرهای بندری آ» مشاهده کرد. اهالی این اقلیم به زبان خدای شیطان صحبت می‌کنند.

حکومت

حدود ۳۰ ارباب شیطان در این اقلیم وجود دارد که هر کدام قلمروی مخصوص به خود را دارند، با این حال آن‌ها تنها در نام به عنوان ارباب شیطان شناخته می‌شوند و فقط ادای رئیس بودن را در می‌آورند. همچنین اربابان شیطانی وجود دارند که دارای یک واحد ویژه هستند، که در واقع تنها از جنگجویانی با قدرت‌های ویژه و نام‌های جالب بهره می‌برند. گارد ویژه در شهر ریکاریس نیز یکی از آن‌ها است. افراد واحدهای ویژه در واقع بسیار شبیه به ماجراجویان هستند. آن‌ها به شکار هیولاها و گرفتن جنایتکاران شهر می‌پردازند و همچنین از شهر محل سکونت خود محافظت می‌کنند. اگر ارباب شیطان تصمیم به شروع جنگی داشته باشد، آن‌ها به ارتش ارباب شیطان تبدیل می‌شوند. بیشتر این اقلیم جادویی مربوط به نواحی بدون قانون است که هیچ فرمانروای  شیطانی بر آن فرمانروایی نمی‌کند.

جغرفیا

منطقه بیگویا

  • ریکاریسو
  • دهکده میگورد

منطقه گاسلو

  • دژ نکروس

منطقه جنوبی

  • بندر باد
صفحات دیگر