ویکی موب سایکو ۱۰۰

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کاتسویا سریزاوا

اشتراک‌گذاری

کاتسویا سریزاوا

Katsuya Serizawa

کاتسویا سریزاوا - موب سایکو ۱۰۰

کانجی

芹沢克也

نژاد

انسان (اسپر)

جنسیت

مذکر

بستگان

مادری بی‌نام

سن

۲۹، ۳۰

وابسته به

دفتر مشاوره ارواح و اینچنین‌ها
کلاو (قبلا)
- آلتیمت 5

اولین نمایش

چپتر ۷۷ (مانگا)
قسمت ۲۱ (انیمه)

صداپیشه

تاکانوری هوشینو

کاتسویا سریزاوا (Katsuya Serizawa) یک اسپر قدرتمند است که قبلا بخشی از آلتیمت 5 سازمان کلاو بوده است. او هم اکنون در دفتر مشاوره ارواح و اینچنین‌ها کار می‌کند.

شخصیت‌

سریزاوا قبل از ترک کلاو فردی پناه‌جو و ساده لوح بود. او تمام اعتمادش معطوف به تویچیرو سوزوکی بود و به او همانند یک ناجی نگاه می‌کرد و دستورات او را بدون هیچ سوالی دنبال کرد. او قبل از شروع کار خود در دفتر مشاوره روح و اینچنین‌ها، اگر از چتر خود جدا می‌شد، وحشت‌زده می‌شد و به کل کنترل قدرت ذهنی‌اش را از دست می‌داد، که آسیب زیادی به اطرافش وارد می‌کرد.

ترس دائمی سریزاوا برای از دست دادن کنترل قدرت هایش او را به شدت مضطرب می‌کرد. با توجه به سال‌های زیادی که او زیر نظر توئیچیرو سوزوکی فعالیت می‌کرده، حالا به نظر می‌رسد که بدون راهنمایی دیگران به راحتی نمی‌تواند کاری را انجام دهد. با این حال، پس از سقوط کلاو و پیوستن و به آژانس ریگن، او شرکت در مدرسه شبانه را شروع کرد و از پوسته خود بیرون آمد و مستقل‌تر شد.

تاریخچه

در سن ۱۲ سالگی، سریزاوا چنان تحت تأثیر ترس از قدرت روانی خود قرار داشت که از ترس آسیب رساندن به دیگران اتاق خواب خود را ترک نمی‌کرد. او بدون راهنمایی و همراهی و عدم کمک مشاورانی که مادرش آن‌ها را استخدام کرده بود، به مدت ۱۵ سال در اتاق خواب خود ماند تا اینکه در نهایت تویچیرو سوزوکی با پیشنهاد دادن یک چتر و تشویق او، باعث شد تا او آنجا را ترک کند (و با انجام این کار، به سازمان کلاو بپیوندد). این چپتر برای او همانند پناهگاهی مثل اتاقش بود. سریزاوا شروع به دنباله‌روی از سوزوکی کرد به این امید که یاد بگیرد قدرت‌های خود را کنترل کند و دوباره به جامعه بپیوندد. اما در عوض، سوزوکی از او برای پیشبرد اهداف کلاو استفاده کرد و رفاه او را کاملا به سوزوکی و چترش وابسته شد. سریزاوا خودش را متقاعد کرده بود که کلاو یک شرکت است و سوزوکی رئیس آن است و خودش نیز یک کارمند است.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

زمانی که او عضو کلاو بود، تویچیرو سوزوکی گفته بود که سریزاوا یکی قدرتمندترین‌های Ultimate 5 است. او به اندازه کافی قوی است که از حمله سوزوکی با ۳ درصد توان خود جلوگیری کرد و همچنین توان مقابله با موب در مبارزه را دارد. او یک اسپر نسبتا با استعداد است قادر است چندین کار را به طور همزمان انجام دهد. هاله ذهنی او رنگ ارغوانی دارد که درونش یک الگوی نویز تلویزیونی است.

  • سایکوکنیسس چتری: سریزاوا دارای سایکوکنیسس بسیار قدرتمندی است که از طریق چتر خود آن را هدایت می‌کند. او این چتر را باز کند تا از آن به عنوان سپر استفاده کند یا آن را ببندد تا از آن به عنوان یک چماق قدرتمند استفاده کند. او همچنین یک تکنیک بدون نام دارد که در آن یک توپ انرژی مخرب را در نوک چتر شارژ می‌کند و آن را به سمت حریف پرتاب می‌کند. او از این چتر به‌عنوان مجرای استفاده می‌کند تا کنترل قدرت عظیم خود را از دست ندهد، اگرچه اخیرا بر این مشکل غلبه کرده است و دیگر نیازی به کنترل چتر ندارد.
  • تکنوپاتی: او قادر به استفاده از قدرت ذهنی خود برای برقراری ارتباط از طریق تکنولوژی است، مانند زمانی که او از طریق رادیو با تومه صحبت می‌کرد.
کاتسویا سریزاوا
سایکوکنیسس چتری
صفحات دیگر