بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

درخت الهی

اشتراک‌گذاری

درخت الهی

Divine Tree

درخت الهی - موب سایکو ۱۰۰

مکان

شهر سیزنینگ

اولین نمایش

چپتر ۹۱ (مانگا)
قسمت ۲۵ (انیمه)

درخت الهی (Divine Tree) نامی بود برای اشاره به یک گیاه بروکلی عظیم که بعد از نبرد موب و تویچیرو سوزوکی در وسط شهر سیزنینگ رشد کرده بود. این گیاه توسط بسیاری از فرقه‌های محلی و گروه‌های مذهبی پرستش می‌شد و بعدا تبدیل به خانه‌ی موجودی به نام سایکو هلمت شد.

شرح

درخت الهی یک گیاه کلم بروکلی عظیم بود که در محل برج کالچر قرار داشت و در جریان درگیری بین موب و سوزوکی از بین رفت. شکل‌گیری این گیاه ناشی از انفجار مهیبی از «خروجی نیروی ۱۰۰٪» سوزوکی بود که در برابر حالت «خوش‌قلبی ۱۰۰٪» موب مقابله می‌کرد. صرف نظر اندازه عظیم آن که حتی بر فراز بلندترین ساختمان‌های شهر بود، این گیاه شبیه به یک گیاه بروکلی معمولی بود. فضای داخلی هر قسمت از این گیاه بی‌شباهت به یک جنگل نبود و دارای شاخه‌های بزرگی بود که به راحتی یک انسان می‌توانست روی آن بایستد و ظاهرا پر از انرژی ذهنی بود.

هنگامی که دیمپل با درخت الهی ادغام شد، چندین ویژگی ماوراء طبیعی قابل توجه به دست آورد، از جمله قابلیت هیپنوتیزم سایکو هلمت. کسانی که ماده درخت الهی را مصرف می‌کردند یا آن را لمس می‌کردند، فورا تحت تأثیر سایکو هلمت قرار می‌گرفتند و به این درخت علاقه‌مند می‌شدند و سایکو هلمت را پرستش می‌کردند. ریشه‌های عظیم این درخت در زیر شهر در زمین رشد می‌کردند و اندازه آن‌ها تهدیدی برای نابودی کل شهر بود.

صفحات دیگر