ویکی موب سایکو ۱۰۰

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تسوبومی تاکانه

اشتراک‌گذاری

تسوبومی تاکانه

Tsubomi Takane

تسوبومی تاکانه - موب سایکو ۱۰۰

کانجی

高嶺ツボミ

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

تاریخ تولد

۱۴

وابسته به

مدرسه متوسطه سالت (قبلا)

پیشه

دانش‌آموز

اولین نمایش

چپتر ۲ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

یوکی ساتاکه

تسوبومی تاکانه (Tsubomi Takane) یک دانش‌آموز در مدرسه متوسط سالت است و از آنجایی که شیگئو کاگیاما به علاقه‌مند است، او نقش پر رنگی در موب سایکو ۱۰۰ دارد.

شخصیت

در مانگا، تسوبومی فردی است که به تصویر خود در عموم اهمیت می‌دهد. او پس از عطسه کردن، آبریزش بینی خود را از دوستانش پنهان می‌کند. این نشان می‌دهد که تسوبومی به نحوه درک دیگران از او اهمیت می‌دهد.

در انیمه، صحنه‌های بیشتری از او در فصل دوم وجود دارد که به عمق بیشتری به شخصیت او می‌دهد. در یکی از این صحنه‌ها تسوبومی و دوستش برای مشاوره پیرامون رابطه‌ی عاشقانه به دفتر ریگن می‌روند. تسوبومی از حقه‌ای استفاده کرد تا ریگن فکر کند که او به یک پسر خاص علاقه‌مند است، که این موضوع نشان از نوعی حیله‌گری هوشمندانه در او دارد. او این کار را انجام داد تا بفهمد آیا می‌توان به توصیه‌های ریگن برای دوستش اعتماد کرد یا خیر، که این نشان می‌دهد که تسوبومی نگران دوستش است و مهربان است.

تاریخچه

تسوبومی دوست دوران کودکی موب است. این دو با هم در یک پارک بازی می‌کردند و موب خاطرات خوبی از آن زمان دارد.

موب گفته است که قبلا فقط قدرت ذهنی خود را به تسوبومی نشان می‌داد تا او را تحت تأثیر قرار بدهد. با این حال در نهایت تسوبومی از تماشای قدرت‌های او خسته شد. این باعث شد که موب و تسوبومی از یکدیگر دور شوند.

او در همان مدارس ابتدایی و راهنمایی تحصیل کرده که موب در آنجا تحصیل کرده است. اگرچه موب فکر می‌کند که تسوبومی دیگر او را نمی‌شناسد، اما او همچنان عمیقا به موب اهمیت می‌دهد.

صفحات دیگر