ویکی موب سایکو ۱۰۰

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تروکی هانازاوا

اشتراک‌گذاری

تروکی هانازاوا

Teruki Hanazawa

تروکی هانازاوا - موب سایکو ۱۰۰

کانجی

花沢輝気

نژاد

انسان (اسپر)

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۱۳ آپریل

سن

۱۴

زودیاک

برج حوت

وابسته به

مدرسه راهنمایی بلک وینگار

پیشه

دانش‌آموز

اولین نمایش

چپتر ۹ (مانگا)
قسمت ۴ (انیمه)

صداپیشه

یوشیتسوگو ماتسوئوکا

تروکی هانازاوا (Teruki Hanazawa) با نام مستعار ترو یک دانش‌آموز سال دومی در مدرسه متوسطه بلک وینگار است. او ابتدا به عنوان یک آنتاگونیست معرفی شد اما اکنون دوست موب است، اگرچه هنوز موب را به چشم یک رقیب قدرتمند می‌بیند.

شخصیت

ترو قبل از ملاقات با موب هیچ اسپر دیگری را نمی‌شناخت، بنابراین اهمیت و قدرت خود را بسیار زیاد ارزیابی می‌کرد. ممکن است دلیل آن این باشد که کلاو (claw) فقط اسپرهای مصنوعی را آزمایش می‌کرد. او بسیار محبوب بود و اغلب به صورت استراتژیک از جابجایی اجسام برای سود بردن خود استفاده می‌کند.

ترو از زمان شکست خود متوجه شد که جهان حول او نمی‌چرخد، اما او همچنان به قدرت‌های ذهنی قوی و متنوع خود اطمینان دارد. به نظر می‌رسد که او به سیاست موب مبنی بر عدم استفاده از قدرت ذهنی علیه مردم پایبند است. او همچنان تلاش دارد تا به کمال برسد. در حالی که از او به عنوان یک رهبر خوب یاد می‌شود، اما او در فروتنی با مشکل مواجه است و اغلب لحنی مطمئن در صدایش دارد که حتی پس از شکست خوردن توسط موب همچنان ادامه داشت.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

تروکی یک اسپر بسیار قدرتمند است. از نظر قدرت خالص، او هنوز به سطح موب نزدیک نشده است، اما او با یادگیری تکنیک‌های مختلف قدرت ذهنی کاربردی این فاصله را جبران کرده است. علاوه بر این او یکی از معدود اسپرهای جهان است که قادر به استفاده از دو تکنیک به طور همزمان است. او همچنین به طور طبیعی یک یادگیرنده سریع است و می‌تواند برخی از تکنیک ها را فقط با چند بار دیدن تکرار کند.

  • جابجایی اجسام (Telekinesis): او استاد جابجایی اجسام از راه دور است و حداقل می‌تواند نه ماشین را در هوا به طور همزمان حمل کند. او همچنین به کمک این توانایی قادر است با سرعت بالایی حرکت کند ککه در نظر مردم عادی شبیه به تلپورت است.
  • شلاق‌های هوا: او این تکنیک را از ترادا و فقط با یک بار دیدن فرا گرفت. او قادر است دو یا سه شلاق را ایجاد کند و بعدا این عدد را به ده رساند.
  • کنترل آتش (Pyrokinesis): او این توانایی را از میاگاوا یاد گرفت و قادر به تولید و کنترل حجم بالای آتش است.
  • انفجار از تله‌کنیتیک: او این تکنیک را از یکی از ماموران کلاو فرا گرفت و قادر به ایجاد انفجار از دستان خود است.
  • تکنیک بدن‌های اثیری: ترو این قابلیت را از موراکی یاد گرفت و می‌تواند کلون‌هایی از بدن خود ایجاد کند که البته ضعیف‌تر از بدن اصلی است.
تروکی هانازاوا
جابجایی اجسام
تروکی هانازاوا
شلاق‌های هوا
صفحات دیگر