بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آراتاکا ریگن

اشتراک‌گذاری

آراتاکا ریگن

Arataka Reigen

آراتاکا ریگن - موب سایکو ۱۰۰

کانجی

霊幻新隆

نژاد

انسان (اسپر، موقتی)

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۱۰ اکتبر

سن

۲۸

زودیاک

ترازو

وابسته به

دفتر مشاوره ارواح و چنین موارد

صداپیشه

تاکاهیرو ساکورای

آراتاکا ریگن (Arataka Reigen) رئیس و مربی موب است. او به ادعای خودش «بزرگ‌ترین ذهن‌خوان قرن ۲۱» است و همچنین مالک و مدیر دفتر مشاوره ارواج و چنین موارد است.

شخصیت

ریگن در دستکاری و کنترل مشتریان، دشمنان، متحدان و حتی ارواح به نفع خودش تردیدی ندارد. او از مقطعی به بعد به خصوص بعد از دستکاری کردن موب، در مورد این روند احساس گناه کرد. گفتگو کردن تخصص اوست. در طول مجموعه او تقریبا در هر موقعیتی نشان داده که آرام و خونسرد است و اصلا تمایلی به اعتراف به اشتباهاتش ندارد. او در طول تحقیقات خود بسیار محتاط است و اغلب با اعلام اقدام بعدی خود با صدای بلند و سپس انجام کاری متفاوت، مخالفان خود را گیج می‌کند.

ریگن از نظر اجتماعی و عاطفی فردی بسیار باهوش است، زیرا معتقد است که آسیب رساندن به دیگران اشتباه است و اغلب این موضوع را به موب یادآوری می‌کند و جنبه بسیار شرافتمندانه و نجیب خود را نشان می‌دهد. هنگامی که او وارد مقر فرماندهی کلاو (claw) شد، افراد، او را مردی بسیار مهربان و شریف یافتند و حتی پس از اینکه متوجه شدند او «رئیس» نیست، باز هم در مورد دلسوزی او اظهار نظر کردند. او حتی حاضر است مقداری از بار موب را به دوش بکشد، به طوری که این پسر رنج کمتری ببرد و نشان دهد که به نزدیکان خود اهمیت می‌دهد. او فردی باهوش و چابک است و اغلب در لحظات حساس با تکنیک‌های خاص خود وارد عمل می‌شود.

تاریخچه

نمرات تحصیلی او در دوران نوجوانی بالاتر از حد متوسط ​​بود. یک بار در دوران مدرسه او فراموش کرد که به والدینش یادآوری که که روز ورزش در مدرسه خواهند داشت و بنابراین او تنها کسی بود که در کلاسش چیزی برای خوردن نداشت. او در دوران دانشجویی مقاله‌ای نوشت و تمایل خود را برای ایجاد تغییر در جهان بیان کرد. این موضوع پس از رسوایی او در تلویزیون زنده به رسانه‌ها درز کرد. او قبل از اینکه شغلش را رها کند و تصمیم بگیرد که کسب و کار خود را راه‌اندازی کند، یک حقوق‌بگیر معمولی بود. روزی موب با او روبرو شد که به دنبال مشاوره در مورد چگونگی کنترل قدرت‌های ذهنی‌اش بود. ریگن پس از کشف قدرت‌های موب، تصمیم گرفت تا او را استخدام کند.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

ریگن دارای طیف گسترده‌ای از مهارت‌ها و دانش است که به دلیل کار در مشاغل مختلف به دست آورده است. او سعی دارد از تبدیل شدن به یک ماساژور مانند آنچه والدینش می‌خواستند جلوگیری کند. او این مهارت‌ها و دانش را هنگام کمک به مشتریانش به کار می‌گیرد و فقط در صورتی که ارواح واقعی در قضیه نقش داشته باشند، با موب تماس می‌گیرد. ریگن همچنین گفته است که دارای کمربند سبز در کونگ فو شائولین است و به اندازه کافی در هنرهای رزمی مهارت دارد تا افراد را شکست دهد. او در ابتدا قادر به دیدن ارواح نبود، پس از آن که موقتا قدرت ذهنی موب به ریگن القا شد، او نیز توانایی دیدن آن‌ها را پیدا کرد. پس از نفوذ قدرت‌های موب، او قادر بود بدون زحمت با تمام اسکارهای لشکر ۷ مقابله کند و قوی‌ترین حملات آن‌ها را بی‌اثر کند.

قدرت واقعی ریگن در قدرت ذهنی و کاریزمای او نهفته است. او توانایی تمرکز و دستیابی به راه حل‌ها در مواجهه با عدم قطعیت یا ناملایمات را دارد و خونسردی خود را در همه شرایط می‌تواند حفظ کند. او در برنده شدن در بحث‌ها بسیار خوب است و می‌تواند عقل سلیم را بدون توجه به بحث حفظ کند. او فردی ماهر در دستکاری کردن ذهن افراد است و از نیمه-حقیقت‌ها و دروغ‌های صریح استفاده می‌کند. او همچنین بازیگر خوبی است که به او کمک می‌کند دروغ‌هایش را حفظ کند، به خصوص در مقطعی که حتی نمی‌توانست ارواح را ببیند.

ریگن همچنین خالق «تکنیک‌های خاص» مختلف است که از آن‌ها در کار خود استفاده می‌کند. این تکنیک‌ها می‌توانند از توانایی‌های تهاجمی گرفته تا روش‌های ترمیم‌کننده بدن یا پاکسازی ذهن باشند، و اجرای آن‌ها اغلب با فریاد زدن نام توانایی‌ها همراه است.

تکنیک‌های خاص

 • پاشیدن نمک
 • مشت نمکی تبعیدکننده
 • خرد کردن جادویی
 • جن‌گیر گرافیک
 • گردباد چیزبرگر
 • لگد جفت‌پای ضد-اسپر
 • مشت هیپنوتیزم
 • ضربه زانوی پرشی ضد-تسخیر
 • یورش دفاع شخصی
 • آرنج خردکننده پلیدی
 • تطهیر شیطان
 • مهر رنگین کمان
آراتاکا ریگن
پاشیدن نمک
آراتاکا ریگن
جن‌گیر گرافیک
آراتاکا ریگن
ضربه زانوی پرشی ضد-تسخیر
صفحات دیگر