ویکی شیطان کش

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گیومی هیمجیما

اشتراک‌گذاری

گیومی هیمجیما

Gyomei Himejima

گیومی هیمجیما - شیطان کش

نام به ژاپنی

悲鳴嶼 行冥

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۲۷

تاریخ تولد

۳۴ آگوست

پیشه

سبک مبارزه

تنفس سنگ

اولین نمایش

گیومی هیمجیما (Gyomei Himejima) یک شیطان کش و هاشیرای سنگ در دسته شیطان کش‌ها است.

تاریخچه

پیش از این که گیومی یک شیطان کش و هاشیرا شود، او با نه بچه‌ی یتیم دیگر در یک مبعد بزرگ شد. این ناحیه به خاطر حملات شیطانی شناخته شده بود و از این رو گیومی همیشه گیاه گلیسین بخور می‌داد تا شیطان‌ها را از آنجا دفع کند.

یک شب یکی از این نه بچه قوانین معبد را نادیده گرفت و از مرزهای آن فراتر رفت. او بلافصله با یک شیطان روبرو شد و به خاطر حفظ جان خود به آن شیطان گفت که سایر بچه‌ها از جمله گیومی را بخورد. این بچه پس برداشتن گلیسین بخوری، آن شیطان را در تاریکی شب به داخل معبد راهنمایی کرد.

چهار بچه توسط این شیطان کشته شدند و بچه‌های دیگر با بی‌اعتنایی به دستورات گیومی سعی به فرار از معبد کردند. نابینایی گیومی باعث بی‌اعتمادی بچه‌ها به قابلیت‌های او در دفاع از آن‌ها شده بود و همین موضوع باعث شد تا آن‌ها او را رها کنند و توسط آن شیطان کشته شوند.

در پایان تنها یک بچه - جوانترین آن‌ها به نام سایو - به حرف گیومی گوش کرد و بر ترس خود غلبه کرد. گیومی نیز موفق به شکست دادن آن شیطان شد.

مدت کوتاهی بعد از این ماجرا مردم به صحنه‌ی حادثه آمدند اما با برداشت اشتباهی که از جمله‌ی سایو داشتند، فکر کردند گیومی اقدام به کشتن بچه‌ها کرده است.

گیومی بعدا زندانی و متهم به قتل هفت بچه شد، اما قبل از این که او برای جرم نکرده‌اش اعدام شود مداخله‌ی کاگایا اوبویاشیکی باعث نجات او شد. پس از آن گیومی تبدیل به یک شیطان کش شد و تنها در دو ماه به هاشیرا سنگ تبدیل شد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

شمشیرزنی

صفحات دیگر