ویکی شیطان کش

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کاگایا اوبویاشیکی

اشتراک‌گذاری

کاگایا اوبویاشیکی

Kagaya Ubuyashiki

کاگایا اوبویاشیکی - شیطان کش

نام به ژاپنی

産屋敷 耀哉

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۲۳

پیشه

رئیس خانواده اوبویاشیکی (قبلا)
رهبر شیطان کش‌ها (قبلا)

شریک

آمانه اوبویاشیکی

بستگان

آمانه اوبویاشیکی (همسر)
هیناکی اوبویاشیکی (دختر)
نیچیکا اوبویاشیکی (دختر)
کیریا اوبویاشیکی (پسر)
کوینا اوبویاشیکی (دختر)
کاناتا اوبویاشیکی (دختر)

اولین نمایش

فصل ۴۶ (مانگا)
قسمت ۱۵ (انیمه)

صداپیشه

توشیوکی موریکاوا

کاگایا اوبویاشیکی (Kagaya Ubuyashiki) نود و هفتمین رهبر دسته شیطان کش‌ها است که بیشتر توسط پیروانش با عنوان اویاکاتا-ساما شناخته می‌شد. او همچنین رئیس خاندان اوبویاشیکی است.

تاریخچه

کاگایا در قبیله اوبویاشیکی متولد شد. او به خاطر ارتباط خونی این قبیله با موزان کیبوتسوجی او نفرین شد و از بیماری رنج می‌برد که به آرامی تمام بدنش را گرفتار می‌کرد. او زمانی که تنها ۴ سال داشت به رهبر دسته شیطان‌کش تبدیل شد.

او اولین بار در سیزده سالگی با آمانه دیدار کرد. آمانه در آن زمان هفده سال داشت و به طور خاص توسط یک کشیش انتخاب شد که تبدیل به همسر کاگایا شود تا مراقبت‌های پزشکی مورد نیاز او را تامین کند، با این حال او تنها با این شرایط ازدواج را پذیرفت که با اراده‌ی آزادانه خودش از او مراقبت کند.

هنگامی که کاگایا چهارده ساله بود، از وجود راهبی نابینا مطلع شد که به دلیل مرگ شش کودک تحت سرپرستی او زندانی شده بود. او که متوجه شده بود این راهب بی گناه است و این مرگ‌ها ناشی از حمله‌ی شیطان‌ها است وارد عمل شد و از اعدام او جلوگیری کرد و پس از آن این فرد تبدیل به یک شیطان‌کش شد. این مرد گیومی هیمجیما نام داشت که بعدها تبدیل به هاشیرای سنگ و یکی از قابل اعتمادترین افراد کاگایا شد.

کاگایا اوبویاشیکی
کاگایا در سن ۱۴ سالگی و دیدار با گیومی هیمجیما

مدتی بعد، کاگایا با یک شینوبی به نام تنگن اوزوی ملاقات کرد که تبدیل به شیطان‌کش شده بود. تنگن گذشته‌ی خود را پشت سر گذاشته بود و حاضر نبود مانند پدر و برادرش به یک قاتل بی‌رحم تبدیل شود. کاگایا تنگن را به خاطر تصمیمش ستایش کرد و به مشکلات بزرگی اشاره کرد که این مرد جوان برای رها کردن همه چیز و پذیرش مسیر جدید باید متحمل شود. تنگن که تحت تأثیر سخنان او قرار گرفته بود از او قدردانی کرد و به شدت به کاگایا وفادار شد و بعدا به هاشیرای صدا تبدیل شد.

در ادامه افراد دیگری چون سانمی شینازوگاوا، میتسوری کانروجی و مویچیرو توکیتو به نوعی تحت تاثیر کاگایا قرار گرفتند و به او متعهد شدند. این افراد به ترتیب به هاشیرای باد، هاشیرای عشق و هاشیرای مه تبدیل شدند.

توانایی‌ها

آینده‌نگری: کاگایا (و بقیه خانواده اوبویاشیکی) دارای سطح بالایی از آینده‌نگری هستند که به آن‌ها کمک می‌کند تا از موقعیت‌های فاجعه‌آمیز اجتناب کنند و مقدار زیادی ثروت را به دست آورند. با توجه به این غریزه، کاگایا چندین حدس در مورد چیزهای مختلف را به دقت انجام داد که درستی و صحت آن‌ها ثابت شده است. او به دقت پیش‌بینی کرد که تنها نقطه ضعف موزان خورشید است و این که با بریدن سر نمی‌توان او را نابود کرد.

صدای آرامش‌بخش: کاگایا این توانایی را دارد که تنها با لحن صدا و ریتم اعمالش دیگران را آرام کند.

دانستنی‌ها

  • پدر کاگایا در زمان ۱۹ سالگی اقدام به خودکشی کرد چرا که تحمل آن را نداشت که شاهد مرگ پی در پی اعضای دسته‌ی خود باشد. خواهر و برادران کاگایا نیز مردند و او در سن ۴ سالگی به رئیس خانواده تبدیل شد.
    • تمام پسران قبیله اوبویاشیکی بدون گذر از سن ۳۰ سالگی خواهند مرد. دختران نیز باید تا سن ۱۳ سالگی ازدواج کنند و از این طریق نام خانوادگی خود را تغییر دهند، و اگر نه آن‌ها به خاطر تصادف یا بیماری خواهند مرد.
صفحات دیگر