ویکی شیطان کش

کانائو تسویوری

اشتراک‌گذاری

کانائو تسویوری

Kanao Tsuyuri

کانائو تسویوری - شیطان کش

نام به ژاپنی

栗花落 カナヲ

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

سن

۱۶

وابسته به

پیشه

شیطان کش
دکتر (بعد از جنگ)تسوگوکو

سبک مبارزه

بستگان

پدر و مادری بی‌نام
۱۰ خواهر و برادر بی‌نام
کانائه کوچو (خواهر خوانده)
شینوبو کوچو (خواهر خوانده)
تانجیرو کامادو (همسر)
کاناتا کامادو (جد)
سومیهیکو کامادو (جد)

اولین نمایش

فصل ۶ (مانگا)
قسمت ۴ (انیمه)

صداپیشه

رینا اوئدا

کانائو تسویوری (Kanao Tsuyuri) یک شیطان کش، خواهر خوانده‌ی کانائه کوچو و شینوبو کوچو، و یک تسوگوکوی سابق شینوبو است.

تاریخچه

کانائو قبل از این که با کانائه و شینوبو کوچو آشنا شود دختربچه‌ای فقیر بود. والدین او با کانائو و خواهرانش بسیار بد رفتار می‌کردند، آن‌ها کتک می‌زدند و اگر کاری انجام می‌دادند که بر خلاف میل‌شان بود، آن‌ها را غرق می‌کردند. کانائو از نظر روانی فردی فرسوده شده بود و خانواده‌اش او را به یک برده‌دار فروختند.

در مقطعی که او با طنابی به دور کمرش توسط خریدارش هدایت می‌شد، خواهران کوچو متوجه او شدند و به او نزدیک شدند. بعد از تائید شدن موضوعِ برده بودن او، شینوبو با پاشیدن پول در هوا موجب پریشانی مرد صاحب برده شد و دختربچه را خرید. پس از رهایی یافتن او، این دو خواهر به همراه کانائو به ملک پروانه رفتند. در مدت کوتاهی خواهران متوجه شدند که کانائو از نوعی آسیب روحی رنج می‌برد و خود را فردی بی‌استفاده می‌داند. کانائه که از این موضوع نگران بود یک سکه را به او داد و به کانائو آموخت که اگر در تصمیم‌گیری نیاز به کمک داشت از این سکه استفاده کند.

بعدها پس از این که کانائه توسط دوما کشته شد، کانائو به همراه سایر اعضای ملک پروانه در محل قبر او حاضر شدند. اگرچه او به خاطر ناتوانی‌اش در گریه کردن برای مرگ خواهر عزیزش آشفته بود اما کسی هم او را برای این موضوع قضاوت نکرد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

توانایی‌های طبیعی

  • دید فرا انسانی
  • سبک تنفس تمرکز کامل

شمشیرزنی